Loading...

závesné svietidlo osmont mira r

Filtrovať
Zoradiť

Osmont MIRA R ochrana IP41 záves na reťaz rôzne varianty

2700°K
Osmont MIRA R ochrana IP41 záves na reťaz rôzne varianty
Mira R , retiazkový záves, variácie dĺžky závesu, farby a zdroja
od 225,10 EUR
Skladom

Svietidlo Mira R od spoločnosti Osmont sa skladá z reťazí s transparentným prívodným káblom s dĺžkou 40 až 100 cm. Montáž je vyrobená z oceľového plechu, lakovaného starobronzovou alebo mosadznou farbou. Tienidlo je ručne vyrobené v českých sklárňach, trojvrstvové sklo TRIPLEX OPÁL s matným povrchom, vyrobené tak, aby bolo vyžarované svetlo čo najrovnomernejšie rozložené po sklenenej polstrane. Konštrukcia retiazkových závesov je rovnaká ako v prípade SB - starobronz, MS - mosadz. Tienidlo je priskrutkované na montáž. Montáž na strop, závesné svietidlo s možnosťou nastavenia dĺžky závesu. Použitie historické budovy, spoločenské alebo obytné priestory.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.