Loading...

OSMONT mira r závesné svietidlo

Filtrovať

Osmont MIRA R ochrana IP41 záves na reťaz rôzne varianty

2700°K
Osmont MIRA R ochrana IP41 záves na reťaz rôzne varianty
Mira R , retiazkový záves, variácie dĺžky závesu, farby a zdroja
od 237,80 EUR
Skladom

Závěs svítidla Mira R z produkce firmy Osmont tvoří řetězy s transparentním přívodním kabelem o délce 40 až 100cm. Montura je vyrobena z ocelového plechu, lakovaného do barvy starobronz nebo mosazný povrch. Stínítko je ručně vyráběné v Českých sklárnách, třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL s matovaným povrchem vyráběné tak, aby se vyzařované světlo co nejlépe rovnoměrně rozkládalo po polše skla. Provedení řetězových závěsů schodné jako u montury SB - starobronz, MS - mosaz. Držení stínítka na montůře je šroubkové. Montáž na strop, závěsné svítidlo s možností úpravy délky závěsu. Použití historické budovy, společenské nebo obývací prostory.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.