Loading...

detská stolová lampa

Filtrovať
Zoradiť

P3380 Detská LED lampa so svietidlom - Dino EMOS

14,80 EUR
Skladom

71795/30/P0 Masívna stolová lampa philips disney star wars

71795/30/P0 Disney Star Wars Viii stolná lampa čierna 1x2,3W
32,90 EUR
Skladom

Naša ponuka svietidiel pre deti je nekonečná. Snažíme sa zaujať každé dieťa a spríjemniť mu každodenný život svetlom. Samozrejme, pre tých najmenších sú tu ich rodičia, ktorí môžu vyberať za nich, a my sme tu aj pre vás. Ani v detskej izbe sa nezaobídete bez stolnej lampy, či už na čítanie a písanie, alebo na učenie v práci.ale aj ako nočná lampa na ľahšie zaspávanie bez strachu z tmy. Vďaka zabudovaným led modulom, ktoré tieto lampy majú, môžete nechať svetlo svietiť stále podľa potreby s vedomím, že spotreba led zdroja je niekoľkonásobne nižšia ako spotreba žiarovky. Každá z detských stolových alebo stolových lámp má samostatný vypínač na bezproblémové ovládanie, a to buď na kábli, alebo priamo na lampe. Tým sa vyzbrojíte proti strašiakom a ešte vyčaríte vašim kamarátom na tvári ten vytúžený úsmev. A aby toho nebolo málo, pri kúpe svietidla na narodeniny alebo sviatok vášho dieťaťa vám dokonca poskytneme dopravu na 1 kus zadarmo.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.