Loading...

Aktuality

Elektrické podlahové kúrenie

9.10.2018
Pri slove teplo sa nám vybavia rôzne veci. Jednou z nich je aj kúrenie. Kúrenie v domácnosti je v našich zemepisných šírkach podmienkou a preto otázka neznie, či kúriť alebo nie, ale ako, a čím kúriť.
Viac...

Akumulačné kachle

3.10.2018
Prichádza zimné obdobie. Čas, kedy sú noci dlhšie, dni chladnejšie... Príchod zimy avšak netreba podceniť a preto je práve teraz ten správny čas na výber vhodného vykurovacieho systému. Akumulačné kachle sú jedným z riešení a preto si v nasledujúcom článku zodpovieme na najčastejšie otázky týkajúce sa výberu vhodného prístroja ako aj ďalších súvislostí spojenými s vhodnou prevádzkou.
Viac...

Osvetlenie pre firmy

1.8.2017 | autor: Esvit.sk
Pri zariaďovaní svojich obchodov beriete ohľad najmä na spokojnosť zákazníkov, a v tom sa vám snažíme pomôcť aj my kvalitou nášho osvetlenia. Rovnako ako vy si uvedomujeme, že osvetlenie je podstatným prvkom dobrého a úspešného obchodu.
Viac...

Šetriť svietením? ÁNO!

1.8.2017 | autor: Esvit.sk
Na první pohled možná nesmyslná výzva, která však díky stále modernějším technologiím získává na významu. Není to tak dávno, kdy jsme při snaze o velký světelný výkon, který by spolehlivě osvětlil celou místnost či jakoukoliv venkovní plochu, museli vzít zavděk sto a více wattovými žárovkami. To bylo řešení sice logické, leč spojené s nutností výrazně přispět na vánoční dárky pro členy rodin představenstva dodavatelů elektrické energie.
Viac...

Osvetlenie

1.8.2017 | autor: Esvit.sk
Víte jak vybrat osvětlení do obývacího pokoje nebo pracovny? Nebo snad si nevíte rady s výběrem svítidel pro pracovní prostory? Snad Vám napoví některý z uvedených článků.
Viac...

Poradňa

1.8.2017 | autor: Esvit.sk
Máte nejaký problém a potrebujete poradiť? Alebo sa na niečo opýtať? Chcete svoje skúsenosti oznámiť ostatným zákazníkom?
Viac...