Loading...

Aktuality

Akčné zostavy domácich telefónov značky Urmet 2019

3.5.2019
Výhodné zostavy audio a video domových telefónov od česko-talianskej spoločnosti URMET. Táto spoločnosť vznikla v roku 1996 a spojila tak taliansku precíznosť a dôraz na detail s českými inžiniermi. Výsledkom sú kvalitné produkty z ušlachtilých materiálov, ktoré sú odolné s dlhou životnosťou a zároveň prinášajú novinky aj v oblasti inovácií a prispôsobovania svojich produktov dnešnej modernej dobe.
Viac...

Svietidlá do telocvične

2.4.2019
Potrebujete poradiť pri výbere toho najlepšieho osvetlenia pre Vašu telocvičnu - športovisko? V nasledujúcom krátkom článku si priblížime špecifikácie takýchto svietidiel, ktoré odolajú aj tym najtvrdším ranám lopty, no zároveň Vám prinesú jasné svetlo s dokonalým podaním farieb.
Viac...

Rekuperácia tepla

21.3.2019
"Zateplovacia" doba je už pomaly za nami, väčšina bytových domov či rodinných domov je zateplených a preto otázka súčasnej doby už nie je iba o šetrení nákladov na kúrenie při efektívnom zateplení, ale ide hlavne o zdravé a čisté prostredie, v ktorom žijeme. Rekuperácia, teda riadené vetranie predstavuje ideálne riešenie pre kvalitný, čistý a čerstvý vzduch vo Vašich obydliach. V nasledujúcom článku si vysvetlime základné výhody, funkcie, a časti systému rekuperácie aj pre tých, ktorí o tomto pojme nevedia vôbec nič.
Viac...

Elektrické podlahové kúrenie

9.10.2018
Pri slove teplo sa nám vybavia rôzne veci. Jednou z nich je aj kúrenie. Kúrenie v domácnosti je v našich zemepisných šírkach podmienkou a preto otázka neznie, či kúriť alebo nie, ale ako, a čím kúriť.
Viac...

Akumulačné kachle

3.10.2018
Prichádza zimné obdobie. Čas, kedy sú noci dlhšie, dni chladnejšie... Príchod zimy avšak netreba podceniť a preto je práve teraz ten správny čas na výber vhodného vykurovacieho systému. Akumulačné kachle sú jedným z riešení a preto si v nasledujúcom článku zodpovieme na najčastejšie otázky týkajúce sa výberu vhodného prístroja ako aj ďalších súvislostí spojenými s vhodnou prevádzkou.
Viac...

Osvetlenie pre firmy

1.8.2017 | autor: Esvit.sk
Pri zariaďovaní svojich obchodov beriete ohľad najmä na spokojnosť zákazníkov, a v tom sa vám snažíme pomôcť aj my kvalitou nášho osvetlenia. Rovnako ako vy si uvedomujeme, že osvetlenie je podstatným prvkom dobrého a úspešného obchodu.
Viac...

Šetriť svietením? ÁNO!

1.8.2017 | autor: Esvit.sk
Na první pohled možná nesmyslná výzva, která však díky stále modernějším technologiím získává na významu. Není to tak dávno, kdy jsme při snaze o velký světelný výkon, který by spolehlivě osvětlil celou místnost či jakoukoliv venkovní plochu, museli vzít zavděk sto a více wattovými žárovkami. To bylo řešení sice logické, leč spojené s nutností výrazně přispět na vánoční dárky pro členy rodin představenstva dodavatelů elektrické energie.
Viac...

Osvetlenie

1.8.2017 | autor: Esvit.sk
Víte jak vybrat osvětlení do obývacího pokoje nebo pracovny? Nebo snad si nevíte rady s výběrem svítidel pro pracovní prostory? Snad Vám napoví některý z uvedených článků.
Viac...

Poradňa

1.8.2017 | autor: Esvit.sk
Máte nejaký problém a potrebujete poradiť? Alebo sa na niečo opýtať? Chcete svoje skúsenosti oznámiť ostatným zákazníkom?
Viac...