Loading...

Vodotesný led pásik

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Led pásky s vysokým krytím proti vodě, lze instalovat v exteriéru a to i na místě, kde dopadá přímý děšť nebo přímo pod vodu například do bazénu nebo jezírka. Pokud je pásek střižen na míru, musí být dostatečně utěsněný silikonem. Napájení těchto voděodolných pásků se může provádět pomocí standardních led driverů bez vyššího krytí a to podle toho pro jaké napětí led pásek máme jestli 12V nebo 24V, nebo led drivery s vysokým krytím. Vše záleží na tom, kde budeme led drivery instalovat. Poku bude led trafo například v rozvaděči, pak nám stačí bez krytí nebo pokud budeme trafo instalovat do plastové krabice s vysokým krytím. Pokud bychom byli nuceni led driver instalovat do venkovního prostředí, je nutné použít led transformátor v krytí IP65.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.