Loading...

Vodotesný led pásik

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

LED pásy s vysokou ochranou proti vode možno inštalovať vo vonkajšom prostredí, dokonca aj na miestach, kde priamo prší, alebo priamo pod vodou, napríklad v bazéne alebo rybníku. Ak je pásik rezaný na mieru, musí byť dostatočne utesnený silikónom. Napájanie týchto vodotesných pásikov možno realizovať pomocou štandardných led ovládačov bez vyššejv závislosti od napätia led pásu, či už 12 V alebo 24 V, alebo led ovládače s vysokým krytím. Všetko závisí od toho, kam led ovládače nainštalujeme. Ak bude led transformátor napríklad v rozvádzači, stačí nám bez ochrany, alebo ak budeme inštalovať transformátor do plastovej krabice s vysokou ochranou. Ak by sme boli nútení inštalovať led ovládač vonku, je potrebné použiť led transformátor s krytím IP65.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.