Loading...

vonkajšie solárne osvetlenie so senzorom

Filtrovať
Zoradiť

Kanlux FL SOLNAR SLR 8W NW-B Solárne LED svietidlo 36605

LED svietidlo so solárnym nabíjaním, výkon 8 W, materiál nerozbitný plast PC, svietidlo je vybavené s
50,00 EUR
Skladom

Vonkajšie solárne led svietidlo s detektorom pohybu, samočinné led svietidlo so senzorom pohybu. Svietidlo je vybavené dobíjacou batériou napájanou solárnym panelom, ktorý je súčasťou svietidla. Solárne svietidlo so snímačom pohybu, je vhodné aj ako bezpečnostný bod v záhrade. Integrovaný solárny panel je súčasťou týchto svietidiel. Svietidlo neobsahuje žiadne káble, čo postačuje na osvetlenie určeného priestoru alebo zvýraznenie vonkajšieho miesta. Solárne svietidlá sú navrhnuté tak, aby čo najlepšie využívali energiu zo slnka a poskytovali čo najdlhší čas osvetlenia bez potreby elektrickej energie.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.