Loading...

Úspora svetla? ÁNO!

Na prvý pohľad sa to môže zdať ako nezmyselná výzva, ale vďaka čoraz modernejším technológiám získava na význame. Nie je to tak dávno, čo sme sa pri hľadaní vysokého svetelného výkonu, ktorý by spoľahlivo osvetlil celú miestnosť alebo akýkoľvek vonkajší priestor, museli uchyľovať k viac ako 100-wattovým žiarovkám. Bolo to logické riešenie, ktoré však bolo spojené s nutnosťou výrazne prispieť na vianočné darčeky pre rodinných príslušníkov členov predstavenstva dodávateľov elektrickej energie.

1.8.2017 | autor: Esvit.sk

Nebolo by to však 21. storočie, keby sa tento zdanlivo neriešiteľný problém nepodarilo vyriešiť. Ak by som dostal kvízovú otázku, ktorá spoločnosť by prišla s revolučným riešením, neváhal by som. Veď značka Philips je už mnoho desaťročí takmer synonymom "posolstva svetla". A nemýlil by som sa, o čom svedčí aj ich nový výrobok."PHILIPS ECOMOODS" je čarovné slovné spojenie výkonnej úspornej žiarovky s netradičným, ale pekným dizajnom samotného svietidla. Niet preto divu, že celý tento produktový rad sa môže smelo pochváliť príjemne nenápadným vzhľadom, pričom si zachováva samotnú podstatu "žiarovky". Väčšina mysliteľných a predtým ťažko predstaviteľných štýlov, či už ide o vnútorné alebo vonkajšie osvetlenie, pri zachovanízachovanie širokého sortimentu výrobkov, od jednoduchých orientačných svietidiel až po stropné osvetlenie miestnosti.

To je jednoducho "PHILIPS ECOMOODS". Logicky a celkom správne sa v tejto chvíli pýtate: "No áno, ale na čo to je?". V súčasnosti je šetrnosť k životnému prostrediu pri týchto typoch výrobkov takmer samozrejmosťou. Ale, ruku na srdce, je to pre vás osobne hlavné kritérium pri výbere svietidla vo všeobecnosti? Ak je vaša odpoveď ÁNO, potom je to chvályhodné, ale za normálnych okolností by sa to rovnalo ekonomickej samovražde. Zo zákona to však tak byť nemusí, a to si veľmi dobre uvedomila spoločnosť Philips.

V svietidlách Ecomoods nájdete kombináciu nízkej spotreby energie s využitím ekologickejších výrobných postupov spolu so zárukou dlhšej životnosti, na ktorú sme si u spoločnosti Philips za roky zvykli.

To všetko pri zachovaní toľko potrebného bieleho svetla, ktoré takmer simuluje denné svetlo. Zhrňme si teda fakty.
Dobre vyzerajúci kvalitný výrobok, úsporná prevádzka a rozumná obstarávacia cena!To všetko vám nestačí? Potom vám musím zablahoželať k veľkosti vášho bankového konta....

@parent