Loading...

Ako si vybrať UVC lampy v spoločnosti Covid19

Dnes, keď nás ohrozuje COVID-19, chrípka a iné vírusové a bakteriálne ochorenia, chceme účinne dezinfikovať povrchy, vzduch, vodu a zbaviť ich vírusov a mikroorganizmov. Jedným zo spôsobov je použitie germicídnych lámp UV-C. V súčasnosti je k dispozícii veľké množstvo UV-C lámp, ale ako si správne vybrať? Je UV-C LED lampa účinná? Renomovaní výrobcovia poskytujú záruku účinnosti, ak sa dodržia odporúčané postupy a komponenty. Prečo sa vyhnúť lacným zdrojom UV-C bez schválenia CE? Prečo nakupovať u predajcu, ktorý predáva germicídne lampy ešte pred vypuknutím pandémie spôsobenej vírusom SARS-CoV-2 ( 2019-nCoV ) ?

10.9.2020 | autor: esvit.cz

Viete, ako vybrať správnu UVC lampu na dezinfekciu a sterilizáciu vzduchu a predmetov? Najlepším a najdôveryhodnejším spôsobom je pozrieť sa do histórie výrobcu, ktorý má za sebou dlhú históriu v tomto odvetví. skúseností v odvetví a či je na trhu už niekoľko mesiacov a či sa jeho výrobky používajú v profesionálnych aplikáciách. Môžeme pozorovať množstvo e-shopov, ktoré donedávna ani nevedeli, čo je to UV-C lampa, a všetky zrazu ponúkajú tie najlepšie, najkvalitnejšie a najúčinnejšie dezinfekčné lampy. Potom sú tu spoločnosti, ktoré tvrdia, že LED lampy s výkonom niekoľko wattov dokážu vydezinfikovať miestnosť za niekoľko sekúnd. Príkladom sú výrobky, ktoré sa začali vo veľkom šíriť z Číny po začiatku vírusovej epidémie Covid 19. Žiadny z týchto výrobkov nemá certifikát a už vôbec nemôže mať CE, ale sú lacné a človek sa ľahko nechá presvedčiť o cene. Pri týchto zariadeniach je najdôležitejšia účinnosť a pri výrobkoch s UVC LED je to presne naopak. Účinnosť je veľmi nízka až nedostatočná. Nechcem priamo očierňovať konkurenciu a špiniť ich výrobky, ale naozaj neodporúčam všetky tieto a najmä LED diódy z Číny! Vysvetlím prečo. Ak sa vrátim na začiatok pre prípadnú kontrolu dôveryhodnosti, žiadny z renomovaných výrobcov, tu spomeniem lídra v odvetví Philips, nevyrábavyrába a dodáva akýkoľvek výrobok TUV v prevedení LED zo zrejmého dôvodu, že nie je tak účinný ako bežná UVC lampa.

Dvaja európski výrobcovia, Philips a Osram, sú najväčšími výrobcami týchto zdrojov UVC so žiarením vo vlnovej dĺžke 250 nm, čo je ultrafialové žiarenie vo viditeľnom spektre, ktoré ničí vírusy, baktérie a primitívne organizmy. (Po začatí pandémie Corona boli vykonané testy, ktoré jasne preukázali, že sa preukázalo, že zabíja Covid 19). A dokonca aj medzi týmito dvoma renomovanými výrobcami je veľký rozdiel v účinnosti pri rovnakom type UVC žiariviek. To je medzi odbornou verejnosťou známy fakt, ktorý možno potvrdiť meraniami. Je dokázané, že germicídne žiarivky Philips sú najúčinnejším zdrojom dezinfekcie a sterilizácie vzduchu aj vody. Spoločnosť Philips bola dlho jediným výrobcom, ktorý vyvinul nielen tieto zdroje UVC svetla, ale aj ovládače alebo elektroniku, ktorá tieto zdroje napája. Tento vývoj je jedinečný v tom, že komponenty sú vyvinuté spoločne pre maximálnu účinnosť a životnosť.

Komponenty, ktoré predávame a z ktorých sa skladajú lampy UVC, pochádzajú od spoločnosti Philips. Germicídne lampy vybavené týmito značkovými komponentmi Philips majú vysokú účinnosť a tiež garantovanú životnosť minimálne 8 000 hodín.

Investujte viac peňazí do niečoho, čo má zmysel, a neplytvajte zdrojmi len preto, že je to lacnejšie !!!

Germicídny žiarič 18W UV-C proti vírusom a baktériám s káblom 5m

Priamy germicídny žiarič 18W , germicídny žiarič
103,40 EUR
Skladom

Germicídny žiarič UV-C PL-S 9W TUV pre ničenie vírusu COVID-19

UV-C lampa ničí vírusy ako COVID-19, slúži na sterilizáciu ovzdušia, žiarivka germicidná TUV PL-S 7W,
27,40 EUR
Skladom 5 ks

Germicídna žiarivka 36W Philips TUV T8 G13 ničí Covid-19

UV lampa, ktorá preukázateľne ničí Covid-19, profesionálna germicídna lampa 36W T8 s päticou G13 s 15
107,10 EUR
Skladom

Germicídny žiarič 55W UV-C proti vírusom

Priamy germicídny žiarič 55W T8, mobilný germicídny žiarič
112,50 EUR
Skladom

Germicídny žiarič 30W UV-C proti vírusom

Priamy germicídny žiarič 30W T8, mobilný germicídny žiarič s flexo
109,50 EUR
Skladom

Germicídny žiarič 75W UV-C proti vírusu COVID-19 s prívodovou šnúrou 5m

Priamy germicídny žiarič 75W T8, mobilný germicídny žiarič pre priame zapojenie do 230V, BEZ prítomno
126,90 EUR
Skladom

Germicídny žiarič TUV 36W Philips elektronický predradník

Germicídna lampa Philips TUV 36W s elektronickým predradníkom
92,50 EUR
Skladom > 10 ks

Germicídna žiarivka TUV PL-S 7W s 5 m káblom do zásuvky

Germicídna lampa 7W PL-S s 2-kolíkovou zásuvkou, s 5 m káblom na pripojenie 230 V
33,40 EUR
Skladom 2 ks
@parent