Loading...

Ako si vybrať UVC lampy v spoločnosti Covid19

Dnes, keď nás ohrozuje COVID-19, chrípka a iné vírusové a bakteriálne ochorenia, chceme účinne dezinfikovať povrchy, vzduch, vodu a zbaviť ich vírusov a mikroorganizmov. Jedným zo spôsobov je použitie germicídnych lámp UV-C. V súčasnosti je k dispozícii veľké množstvo UV-C lámp, ale ako si správne vybrať? Je UV-C LED lampa účinná? Renomovaní výrobcovia poskytujú záruku účinnosti, ak sa dodržia odporúčané postupy a komponenty. Prečo sa vyhnúť lacným zdrojom UV-C bez schválenia CE? Prečo nakupovať u predajcu, ktorý predáva germicídne lampy ešte pred vypuknutím pandémie spôsobenej vírusom SARS-CoV-2 ( 2019-nCoV ) ?

10.9.2020 | autor: esvit.cz

Viete, ako vybrať správnu UVC lampu na dezinfekciu a sterilizáciu vzduchu a predmetov? Najlepším a najdôveryhodnejším spôsobom je pozrieť sa do histórie výrobcu, ktorý má za sebou dlhú históriu v tomto odvetví. skúseností v odvetví a či je na trhu už niekoľko mesiacov a či sa jeho výrobky používajú v profesionálnych aplikáciách. Môžeme pozorovať množstvo e-shopov, ktoré donedávna ani nevedeli, čo je to UV-C lampa, a všetky zrazu ponúkajú tie najlepšie, najkvalitnejšie a najúčinnejšie dezinfekčné lampy. Potom sú tu spoločnosti, ktoré tvrdia, že LED lampy s výkonom niekoľko wattov dokážu vydezinfikovať miestnosť za niekoľko sekúnd. Príkladom sú výrobky, ktoré sa začali vo veľkom šíriť z Číny po začiatku vírusovej epidémie Covid 19. Žiadny z týchto výrobkov nemá certifikát a už vôbec nemôže mať CE, ale sú lacné a človek sa ľahko nechá presvedčiť o cene. Pri týchto zariadeniach je najdôležitejšia účinnosť a pri výrobkoch s UVC LED je to presne naopak. Účinnosť je veľmi nízka až nedostatočná. Nechcem priamo očierňovať konkurenciu a špiniť ich výrobky, ale naozaj neodporúčam všetky tieto a najmä LED diódy z Číny! Vysvetlím prečo. Ak sa vrátim na začiatok pre prípadnú kontrolu dôveryhodnosti, žiadny z renomovaných výrobcov, tu spomeniem lídra v odvetví Philips, nevyrábavyrába a dodáva akýkoľvek výrobok TUV v prevedení LED zo zrejmého dôvodu, že nie je tak účinný ako bežná UVC lampa.

Dvaja európski výrobcovia, Philips a Osram, sú najväčšími výrobcami týchto zdrojov UVC so žiarením vo vlnovej dĺžke 250 nm, čo je ultrafialové žiarenie vo viditeľnom spektre, ktoré ničí vírusy, baktérie a primitívne organizmy. (Po začatí pandémie Corona boli vykonané testy, ktoré jasne preukázali, že sa preukázalo, že zabíja Covid 19). A dokonca aj medzi týmito dvoma renomovanými výrobcami je veľký rozdiel v účinnosti pri rovnakom type UVC žiariviek. To je medzi odbornou verejnosťou známy fakt, ktorý možno potvrdiť meraniami. Je dokázané, že germicídne žiarivky Philips sú najúčinnejším zdrojom dezinfekcie a sterilizácie vzduchu aj vody. Spoločnosť Philips bola dlho jediným výrobcom, ktorý vyvinul nielen tieto zdroje UVC svetla, ale aj ovládače alebo elektroniku, ktorá tieto zdroje napája. Tento vývoj je jedinečný v tom, že komponenty sú vyvinuté spoločne pre maximálnu účinnosť a životnosť.

Komponenty, ktoré predávame a z ktorých sa skladajú lampy UVC, pochádzajú od spoločnosti Philips. Germicídne lampy vybavené týmito značkovými komponentmi Philips majú vysokú účinnosť a tiež garantovanú životnosť minimálne 8 000 hodín.

Investujte viac peňazí do niečoho, čo má zmysel, a neplytvajte zdrojmi len preto, že je to lacnejšie !!!

Germicídny žiarič TUV 36W Philips elektronický predradník

Germicídna lampa Philips TUV 36W s elektronickým predradníkom
92,50 EUR
Skladom > 10 ks

Germicídny žiarič 18W UV-C proti vírusom a baktériám s káblom 5m

Priamy germicídny žiarič 18W , germicídny žiarič
103,40 EUR
Skladom

Germicídna žiarivka 36W Philips TUV T8 G13 ničí Covid-19

UV lampa, ktorá preukázateľne ničí Covid-19, profesionálna germicídna lampa 36W T8 s päticou G13 s 15
107,10 EUR
Skladom

Germicídny žiarič 55W UV-C proti vírusom

Priamy germicídny žiarič 55W T8, mobilný germicídny žiarič
112,50 EUR
Skladom

Germicídny žiarič 30W UV-C proti vírusom

Priamy germicídny žiarič 30W T8, mobilný germicídny žiarič s flexo
109,50 EUR
Nie je na sklade

Germicídna žiarivka TUV PL-S 7W s 5 m káblom do zásuvky

Germicídna lampa 7W PL-S s 2-kolíkovou zásuvkou, s 5 m káblom na pripojenie 230 V
33,40 EUR
Skladom 2 ks

36W germicídna lampa Philips TUV T8 G13 s flexošnúrou 5 m

Germicídna lampa 36W T8 s päticou G13 s trubicou Philips TUV 36W Longlife, elektronický predradník Ph
112,90 EUR
Skladom 1 ks

Germicídny žiarič UV-C PL-S 9W TUV pre ničenie vírusu COVID-19

UV-C lampa ničí vírusy ako COVID-19, slúži na sterilizáciu ovzdušia, žiarivka germicidná TUV PL-S 7W,
27,40 EUR
Skladom 5 ks
@parent