Loading...

Vykurovacie káble protizámrazové

Filtrovať

Vykurovacie káble TO-2L pre podlahové vykurovanie

Štandardný dvojžilový 10 W/m odporový vykurovací kábel, dĺžky od 7,5 do 225 m
od 50,50 EUR
Skladom

Súprava V-systém REPKIT UNI na opravu odporových vykurovacích káblov

1905 sada na opravu odporových vykurovacích káblov, max. teplota 110 °C
16,00 EUR
Skladom

Vykurovacie káble slúžia ako ochrana potrubí proti zamŕzaniu a ohrev potrubí v miestach, kde sa príkladne nedá vypustiť voda z potrubí a nie sú dostatočne chránené izoláciou a hrozí zamrznutie a poškodenie vedenia potrubí alebo ventilov. Potrubie, ktoré bude ochránené vykurovacím káblom, je nutné zaizolovať, výrazne to ovplyvní účinnosť vykurovacieho kábla a môže ušetriť prevádzkové náklady vďaka menším stratám.

Dimenzovanie výkonuvykurovacieho kábla
Podmienkou spoľahlivej funkcie systému ochrany či temperovania potrubia je výpočet vhodného merného výkonu (výkon na 1 m dĺžky) vykurovacieho prvku, pre orientačný výpočet merného výkonu pre najbežnejšie rozmery potrubia a izolácie je možné použiť ďalej uvedenú tabulku, ktorú nájdete pri jednotlivých produktoch ako prílohu ku stiahnutiu.
Príklad dimenzovania pre topný kabel: Máme potrubie vonkajšieho priemeru 100 mm, dĺžky 35 m, hrúbka tepelnej izolácie bude 30mm, minimálna vonkajšia teplota je uvažovaná na –25 °C, uvažovaná nezámrzná teplota potrubia je +5 °C. V tabulke zistíme, že potrebný výkon vykurovacieho káblu je 20 W na jeden meter dĺžky potrubia.

Ďalšie vykurovacie káble proti zamŕzaniu kondezátov sú silikonové káble pre ohrev kondenzátov. Ďalej ponúkame silikonové káble pre vyhrievanie zárubní dverí v mraziacich boxoch v chladiarenskom priemysle.

Technické riešenie pre Vás na mieru spracujeme bezplatne na základe konkrétnej požiadavky.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.