Loading...

Vykurovacie káble na ochranu potrubia

Filtrovať
Zoradiť

Vykurovacie káble TO-2L pre podlahové vykurovanie

Štandardný dvojžilový 10 W/m odporový vykurovací kábel, dĺžky od 7,5 do 225 m
od 47,80 EUR
Skladom

Súprava V-systém REPKIT UNI na opravu odporových vykurovacích káblov

1905 sada na opravu odporových vykurovacích káblov, max. teplota 110 °C
15,20 EUR
Skladom

Vykurovacie káble slúžiace ako ochrana potrubia proti zamrznutiu a vyhrievanie potrubia na miestach, kde nie je možné voda z potrubia nie je odvádzaná a nie je dostatočne chránená izoláciou a hrozí nebezpečenstvo zamrznutia a poškodenia potrubia alebo ventilov. Potrubia, ktoré budú chránené vykurovacím káblom, musia byť izolované, čo výrazne ovplyvní účinnosťprevádzky vykurovacieho kábla a ušetrí nám prevádzkové náklady vďaka nižším stratám.

Dimenzovanie výkonu vykurovacieho kábla
Predpokladom je spoľahlivá prevádzka ochranného alebo temperačného systému.Výpočet vhodného merného výkonu (výkon na 1 m dĺžky) vykurovacieho systému je predpokladom spoľahlivého fungovania vykurovacieho systému.Na orientačný výpočet špecifického výkonu pre najbežnejšie rozmery potrubia a izolácie možno použiť nasledujúcu tabuľku, ktorá je prílohou na stiahnutie pre každý výrobok.
Príklad dimenzovania pre vykurovací kábel, máme rúru s vonkajším priemerom 100 mm, dĺžkou 35 m, hrúbkou tepelnej hrúbka izolácie je 30 mm, minimálna vonkajšia teplota sa predpokladá -25 °C, predpokladaná teplota nezamŕzania rúrky je +5 °C. Z tabuľky vyplýva, že požadovaný výkon vykurovacieho kábla je 20 W/m dĺžky potrubia.

Ďalšie vykurovacie káble proti zamrznutiu kondenzátu sú silikónové káble na ohrev kondenzátu. Ponúkame aj silikónové káble na vyhrievanie zárubní v chladiarenskom priemysle.

Na základe vašich špecifických požiadaviek vám bezplatne vypracujeme technické riešenie na mieru.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.