Loading...

výrobca akumulačných kachlí emko

Filtrovať
Zoradiť

Kachle akumulačné 2kW M20AK Emko

Nabíjacie akumulačné kachle s príkonom od 2000W - 8000W a digitálným termostatom PT14-P
od 573,30 EUR
Skladom

Akumulačné kachle EMKO CZ sú úsporným riešením na vykurovanie celého bytu alebo domu s možnosťou regulácie teploty v jednotlivých miestnostiach. Využívajú výhodnú sadzbu elektrickej energie, ktorá zaručuje nižšie náklady na vykurovanie. Feolitové jadro akumulačných kachlí
je vyhrievané na vysokú teplotu v čase lacnej sadzby elektrickej energie, nočného prúdu, t. j. lacnej tarify, ktorá vďaka kvalitnému izolácie udrží kachle zapnuté celý nasledujúci deň a už po dvoch hodinách nabíjania ohrieva vzduch v miestnosti prirodzeným žiarením. Akumulačné kachle EMKO CZ sú českým výrobkom s 10-ročnou tradíciou výroby. Spoločnosť získala nielen certifikát kvality, ktorý spĺňa požiadavky technických predpisov v Českej republike, ale
aj certifikát ES, ktorý spĺňa prísnejšie normy EÚ. Spoločnosť EMKO CZ používa vo svojich kachliach kvalitné francúzske elektrické komponenty, ako sú vykurovacie telesá, ventilátory a zabudované termostaty.

Komponenty akumulačných kachlí

-
dvojrýchlostný ventilátor
Pre správne fungovanie akumulačných kachlí je potrebné používať ventilátor. Ventilátor sa zvyčajne prepne na prvú rýchlosť, keď sú kachle plne nabité. Pri takomto spustení budú kachle vyfukovať teplý vzduch až do ďalšieho nabitia. Druhá rýchlosť sa používa pri zvýšenej potrebe tepla, čo však spôsobuje rýchlejšie vybíjanie kachlí. Spustením ventilátora sa chladný vzduch z miestnosti dostáva do kachlí, kde sa cirkuláciou okolo jadra ohrieva a teplý vzduch vychádza cez prednú mriežku.

- Koliesko termostatu
sa nachádza na zadnej strane kachlí. Používa sa, keď je potrebné regulovať proces prikladania. Otáčaním kolieska v smere rozširujúceho sa červeného pruhu sa zvyšuje rýchlosť nabíjania a naopak. Pri otáčaní v smere pruhu je počuť slabé cvaknutie - kontakt je uzavretý a kachle sa začnú nabíjať.
- Termostat nabíjania
Akumulačné kachle majú zabudovaný termostat nabíjania, ktorý sa ovláda kolieskom termostatu. Je francúzskej výroby, ovládaný kvapalinou a nastaviteľný.
- bezpečnostný termostat
Chráni kachle pred prehriatím. Je tiež francúzskej výroby, zabudovaný, ovládaný kvapalinou, ale už pevný.
- Izbový termostat
Izbový termostat, ktorý je umiestnený na opačnej strane miestnosti ako akumulačné kachle (napr. mechanický izbový termostat REGO 97302).
- Izolácia
Tepelne odolný, netoxický minerálny materiál, ktorý sa používa v akumulačných kachliach. Techrock vlna, ktorá spĺňa prísne hygienické normy, a špeciálne tvrdená izolácia Vermiculite.
- Akumulačné jadro
Akumulačné jadro je tvorené Feolitovými tehlami, ktorých veľkosť je rovnaká pre všetky typy kachlí. Rozdiel je len v počte tehál pre jednotlivé typy kachlí. Feolitové tehly sú balené samostatne.
- vykurovacie telesá
Vykurovacie telesá sú vyrobené z vysoko tepelne odolnej zliatiny a sú umiestnené vo Feolitovom jadre. Typy vykurovacích telies: 1000W krátke (M20, M30), 665W (M40, M70), 835W (M50, M70), 1000W dlhé (M60, M80)
- akumulačné podložky Kachle
Sú vyrobené z pozinkovaného plechu s hrúbkou 1 mm, nie sú súčasťou štandardnej dodávky, je možné ich objednať. Akumulačné kachle sú konštruované na nožičkách a podložka je potrebná, ak je podlahovou krytinou: koberec, drevená podlaha,
určitý typ laminátovej podlahy (stupeň horľavosti uvádza výrobca podľa typu laminátu). Farbu podložky je možné zvoliť podľa vzorkovníka - bez príplatku.
-farebný dizajn kachlí
Povrchová úprava je vykonaná práškovou farbou - farby RAL. Štandardná farba je biela - RAL 9016. Za príplatok vám kachle vyrobíme vo farbe, ktorú si môžete vybrať podľa vzorkovníka.
-montáž kachlí
Časovo nenáročná, horný a pravý bočný kryt sú odnímateľné pre jednoduchú montáž a servis. Podrobný návod na montáž kachlí je súčasťou záručného listu.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.