Loading...

Elektrické rozmrazovanie ľadu a snehu

Filtrovať
Zoradiť

Vonkajšie vykurovacie rohože pre výber veľkosti plochy

Vonkajšia odporová vykurovacia rohož na topenie snehu, plocha od 2,4 do 14,m2
od 128,60 EUR
Skladom

Vykurovacie káble na vykurovanie vonkajších priestorov, dvojžilový vykurovací okruh pre vonkajšie priestory. Dvojžilový vykurovací okruh s ochranným opletením a studeným koncom, menovitý výkon 30 W/m, na ochranu vonkajších priestorovvonkajších priestorov, ako sú vchod, schody, vjazdy do garáže a vonkajšie terasy, pred ľadom a snehom. Minimálny priemer ohybu 50 mm, priemer vykurovacieho kábla 8 mm čierny, teplota inštalácie -5 °C - +80 °C.

Návod na inštaláciu a prevádzku vykurovacích káblov
Vykurovací kábel musí byť pripojený cez prúdový chránič, vykurovací kábel musí byť ovládaný termostatom, vykurovanie vykurovacie káble sa nesmú nikde krížiť ani dotýkať, minimálna vzdialenosť slučiek je 50 mm, vykurovací okruh nesmie nikde prechádzať cez tepelnoizolačný materiál.
Chráňte proti mechanickému poškodeniu, a to jednak pred zaliatím vodou (pozor na poškodenie napr. stavebnými kolieskami, náradím a pod.), tak aj po zaliatí v prípade dodatočných úprav povrchu, ako je frézovanie kanálikov a drážok.

Vykurovacie rohože na vykurovanie vonkajších plôch
Vykurovacie rohože na vykurovanie vonkajších plôch sú určené výlučne na roztápaniena topenie snehu a ľadu na parkovacích plochách, príjazdových cestách, vonkajších zhromaždiskách a terasách.
Vykurovaciu rohož možno inštalovať do betónu alebo dlažby pod chodník, nemožno ju inštalovať do asfaltu. Výhodou vykurovacích membrán oproti vykurovacím káblom je jednoduchšia inštalácia, vysoká poddajnosť, odolnosť a možnosť použitia vo vlhkom prostredí.Dodávajú sa vo veľkostiach od 2,4 m2 do 14,4 m2 s výkonom od 850 W do 5 000 W.
Pozor, neinštalujte pri teplotách pod -10 °C.

Všetky pokyny na inštaláciu vykurovacích káblov a vykurovacích rohoží nájdete pri jednotlivých výrobkoch v prílohe PDF na stiahnutie.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.