Loading...

Vykurovacia rohož vonkajšie

Filtrovať

Vonkajšie vykurovacie rohože pre výber veľkosti plochy

Vonkajšia odporová vykurovacia rohož na topenie snehu, plocha od 2,4 do 14,m2
od 135,90 EUR
Skladom

 Vykurovacie káble pre vyhrievanie vonkajších plôch, dvojžilový vykurovací okruh pre vonkajšie plochy. Dvojžilový vykurovací okruh s ochranným opletením a prívodným studeným koncom, merný výkon 30W/m, pre ochranu vonkajších priestorov ako je vstup pred domom, schody, nájazdy ku garážam a vonkajšie terasy pred námrazou a napadaným snehom. Minimálny priemer ohybu 50mm, priemer vykurovacieho káblu 8mm čiernej farby, inštalačná teplota okolia -5°C až +80°C.Prívodný kábel o dĺžke 5m na 230V. 

 

Pokyny pre inštaláciu a prevádzku vykurovacích káblov

Vykurovací kábel musí byť pripojený cez prúdový chránič, vykurovací kábel musí byť ovládaný termostatom, vykurovacie káble sa nesmú nikde krížíť ani dotýkať, minimálna vzdialenosť smyčiek je 50mm, vykurovací okruh nesmie nikde prechádzať tepelne izolačným materiálom.Chráňte pred mechanickým poškodením, a to jak pred jeho zaliatím (pozor na poškodenie napr. stavebnými kolieskami, náradím a pod.), tak aj po jeho zaliatí v prípade dodatočných úprav plochy ako frézovanie kanálikov a drážok.

 

Vykurovacie rohože pre vyhrievanie vonkajších ploch

Vykurovacie rohože pre použitie v exteriéri sú určené výlučne pre rozpustenie snehu a ľadu na parkovacích plochách, príjazdových komunikáciách, vonkajších schodísk a terasách.Vykurovaciu rohož je možné inštalovať do betónu alebo skladacej vrstvy pod dlažbu, nie je možné inštalovat do asfaltu. Výhodou vykurovacích fólií oproti vykurovacím káblom je jednoduchšia inštalácia, výborná tvárnosť a modifikácia do prostredia pričom je navyše odolná a umožňuje použitie vo vlhkom prostredí. Dodávajú sa v rozmeroch 2,4m2 až 14,4m2 s výkonom 850W až do výkonu 5 000W.Pozor, neinštalujte pri teplotách nižších ako -10°C.
Všetky inštalačné návody k vykurovacím káblom a vykurvacím rohožiam nájdete pri jednotlivých produktoch ako prílohu PDF ku stiahnutiu.

 

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.