Loading...

radiálny kanálový ventilátor

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Radiálne ventilátory sú určené pre vnútorné potrubia na odsávanie vzduchu s maximálnou dĺžkou potrubia až 36 m v závislosti od zvoleného typu. Ventilátor CATA DUCT IN-LINE je určený predovšetkým na prevádzku vo vnútornom základnom prostredí s teplotou okolia od 0°C až +40 °C, na prenos čistého vzduchu bez prachu, mastnoty, chemických výparov a iných znečisťujúcich látok. O ventilátore CATA možno povedať, že je cenovo výhodný s dôrazom na úsporu energie a čo najnižšiu hladinu hluku.

Maximálny výtlak kanálového ventilátora je priamo závislý od jeho otáčok, pričom tiem súvisí s nasávacím výkonom v m³/h a dĺžkou potrubia v metroch, príkonom motora W a hladinou hluku v dB. Tieto radiálne kanálové ventilátory majú dve rýchlosti, ktoré možno prepínať na reguláciu výkonu odsávania.


Kryt a držiak sú vyrobené z mechanicky odolného termoplastu ABS v bielej farbe s vysokou farebnou stálosťou. Základňa držiaka je vyrobená z lakovaného plechu. Na oboch stranách je ventilátor ukončený prírubami na pripojenie potrubia s príslušným priemerom podľa typu ventilátora.

Motor je asynchrónny s kotvou nakrátko. Je vybavený klznými ložiskami s tukovou náplňou pre dlhú životnosť a axiálnym ložiskom pre vertikálnu montáž. Motor je vybavený jednou tepelnou ochranou proti preťaženiu. Prevádzková teplota je max. 40 °C. Stupeň krytia je IPX4 a je napájaný priamym napätím 230 V.


Inštalácia

Ventilátory je možné montovať horizontálne aj vertikálne. Montáž sa vykonáva pomocou držiaka, do ktorého sa ventilátor umiestni. Držiak sa pripevňuje k podkladu štyrmi hmoždinkovými skrutkami. Potrubie sa k prírubám pripevní pomocou svoriek alebo silnej lepiacej pásky (nie je súčasťou dodávky), smer prúdenia vzduchu je vyznačený šípkami. Pred akoukoľvek údržbou alebo servisom odpojte ventilátor od elektrického napájania. Smer prúdenia odpadového vzduchu je vyznačený šípkami na kryte ventilátora. Zmena smeru prúdenia nie je možná.


Ochrana a údržba

Je potrebné dbať na to, aby ventilátor s potrubím nezamrzol a aby do neho nevtekala kondenzovaná voda z potrubia. Ventilátor sa dá ľahko vybrať z držiaka a obežné koleso a vzduchové kanály sa dajú očistiť od nečistôt po odstránení prírub (bajonetové spojenie, zaistené skrutkou). Pred akoukoľvek údržbou alebo servisom odpojte ventilátor od elektrického napájania.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.