Loading...

Tesla Elegant

Filtrovať
Zoradiť

Domáci telefóny ELEGANT s bzučiakom 4FP 211 01 rôzne farby

4FP 211 01 Tesla Stropkov domáci telefón Elegant 4+n rôzne farby
od 23,90 EUR
Skladom

Domáce telefóny ELEGANT 4FP s elektronickým zvonením Výber pripojenia 5 vodičov

Domáci telefón ELEGANT s elektronickým zvonením, štvorvodičové pripojenie, 4FP 211 02.201
od 21,50 EUR
Skladom

Domov Telefóny ELEGANT 4FP 211 03 2-vodičové pripojenie výber farieb

2-vodičový audio systém 4FP 211 03.201 domáci telefón 2-BUS Tesla Stropkov
od 37,70 EUR
Skladom

Telefóny pre domáci audio systém Tesla Stropkov typu Elegant. Slúži na obojsmernú hlasovú komunikáciu, komunikuje s elektrickým vrátnikom, t. j. diaľkovo ovláda zámok vchodových dverí alebo môže fungovať ako zvonček.

Domové telefóny Elegant pre dvojvodičové pripojenie 2-BUS, náhrada starých panelových telefónov, ktoré majú len dva vodiče a výmena za nový telefón nevyžaduje novú inštaláciu. Ponúkajú sa v troch farebných vyhotoveniach bielej, slonovinovej kosti a antracitovej farby typu 4 FP 211 03. Telefóny majú klasické bzučiakové zvonenie a sú vhodné do väčších bytových domov, panelových domov alebo iných obytných súborov pre maximálny počet 32 ks domových telefónov.

Pripojenie domáceho telefónu (DT) k systému

Inštalácia DT je jednoduchá, vodiče komunikačnej zbernice sa pripájajú na svorky BUS1 a BUS2.
Ak je polarita správna, ihneď po pripojení sa v slúchadle ozve krátky tón (v opačnom prípade musí byť polarita na svorkách BUS1 a BUS2 opačná). DT možno na tento účel použiť aj ako zvonček pomocou svoriek BZV+ a BZV- .
K DT možno pripojiť ďalší zvonček 4FN 605 22 (plastový) alebo 4FN 605 26 (keramický), ktorý je pripojený ku konektoru XC2 na doske plošných spojov.

Programovanie

Domový telefón v systéme 2-BUS musí byť jednoznačne identifikovaný. Pri inštalácii je každému zariadeniu pridelené systémové číslo, ktoré predstavuje jeho adresu v systéme (každý sekundárny DTV musí byť priradený k určitému hlavnému DTH). Z tejto adresy sa potom odvodí tzv. interkomové identifikačné číslo, ktoré sa používa na interkomové spojenie medzi jednotlivými domácimi telefónmi.

Po naprogramovaní sa vytvorí tabuľka systémových a interkomových čísel DTH a DTV.

Sieťový napájač pre 2-BUS telefóny pre din lištu v rozvádzači typu 4FP 672 54.

Elegantné domáce telefóny pre viacvodičové zapojenie 4+n je komunikačný adiosystém pre bytové alebo panelové domy s viacerými používateľmi. Používa sa na obojsmernú audiokomunikáciu a ovládanie vchodových dverí, t. j. elektrického vrátnika - tlačidlového panelu umiestneného pri vchodových dverách budovy.

Sieťové napájanie pre telefóny 4+n so zvukovým signálom na din lište pre rozvádzač typu 4FP 672 54.

Sieťový napájač pre telefóny 4+n s elektronickým zvonením na din lište v rozvádzači typu 4FP 672 55.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.