Loading...

komín dogestor

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Dobre zvolený odsávač pár šetrí odsávanie nepríjemných výparov a pachov z varenia v kuchyni. Na správny výber odsávania pachov z varenia je potrebné mať dobre vypočítaný odsávací výkon v m³ každého Lepšie je mať výkonnejší odsávač, ak je to možné s reguláciou výkonu, s prihliadnutím na čo najtichšiu prevádzku odsávania . Pri odsávačoch vybavených tromi rýchlosťami zvýšite výkon odsávania v krokoch s prednastavenými rýchlosťami stlačením tlačidla. Odsávače pár sú vybavené prídavným osvetlením, ktoré zvyčajne svieti na pracovnú dosku pod odsávačom pár.

Najdôležitejším kritériom pre správny výber je preto spôsob inštalácie, kde bude digestor umiestnený. Podľa toho ich delíme do niekoľkých základných skupín. Komínový odsávač pár, ktorý je charakteristický už svojím názvom, je odsávač pár, pri ktorom je digestorpara odvádzaná smerom nahor cez komín, ktorý je umiestnený vo vnútri odsávača a je napojený na ventilačné potrubie. Vo všetkých typoch komínových odsávačov pár nájdete vymeniteľný filter, ktorý koncentruje a ukladá odsávané nečistoty. Všetky filtre sa ponúkajú ako náhradné diely pre každý typ komínového odsávača pár. Ponúkame široký sortiment dizajnových odsávačov pár so skleneným čelným panelom, ktorý je nastaviteľný do určitých polôh. Sklenené panely často obsahujú senzory dotykového ovládania, čo týmto odsávačom pár dodáva moderný vzhľad. Použitým materiálom je kov, zvyčajne nehrdzavejúca oceľ v rôznych povrchových úpravách, od chrómu, kartáčovanej nehrdzavejúcej ocele alebo lakovaných povrchov v rôznych farbách, prípadne ich kombinácie. Odsávač pár tvorí celkový dizajnový dojem celej kuchyne.

Všetky typy komínových odsávačov pár sú vyrobené tak, aby sa dali ľahko čistiť a umývať.

Samozrejmosťou je dnes už bežné LED osvetlenie, ktoré má väčšinou bielu farbu a často sa dá diaľkovo ovládať a regulovať.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.