Loading...

Osmont Elsa viedol

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Svietidlo Omont Elsa so zabudovanou doskou PC Board s čipmi LED je krásne interiérové svietidlo s tienidlom z opálového skla. Klasická česká ručná výroba týchto svietidiel ELSA vychádza z klasického opálového skla triplex českej výroby na osvetlenie.

Svietidlo Osmont Elsa LED sa skladá z dvoch častí, z kovovej zostavy ako spodnej časti, ktorá sa montuje na podstavec, je vybavená modulom LED, ovládačom LED a svorkovnicou na pripojenie svietidla ku káblu. Kovová časť samozrejme slúži ako držiak skla, ktorý tvorí celý dizajn svietidiel ELSA. Sklo je ku kovovej základni pripevnené bajonetovým systémom.

Pomocou LED svietidiel Elsa môžete osvetliť akýkoľvek vnútorný priestor, ale aj rôzne kryté vstupné priestory domov, bodové miesta, firemné a reprezentatívne priestory. ELSA možno namontovať ako nástenné alebo stropné svietidlo.

ELSA LED ponúka niekoľko rôznych vonkajších priemerov, ktoré sú odstupňované názvom svietidla :

ELSA 1 LED má priemer 250 mm, dva rôzne príkony 8 W a 11 W a ponúka aj dve rôzne farby svetla 3000°K teplá biela a 4000°K studená biela

ELSA 2 LED má priemer 300 mm, dva rôzne príkony 11 W a 15 W a tiež ponúka dve rôzne farby svetla 3000°K teplá biela a 4000°K studená biela

ELSA 3 LED má priemer 360 mm, dva rôzne príkony 15 W a 20 W a tiež ponúka dve rôzne farby svetla 3000°K teplá biela a 4000°K studená biela

ELSA 4 LED má priemer 420 mm, dva rôzne príkony 20 W a 29 W a tiež ponúka dve rôzne farby svetla 3000°K teplá biela a 4000°K studená biela

ELSA 5 LED má priemer 500 mm, dva rôzne príkony 29 W a 36 W a tiež ponúka dve rôzne farby svetla 3000°K teplá biela a 4000°K studená biela

ELSA 6 LED má priemer 590 mm, dva rôzne príkony 36 W a 58 W a tiež ponúka dve rôzne farby svetla 3000°K teplá biela a 4000°K studená biela

Svietidlá ELSA LED majú niekoľko špeciálnych vlastností:

ELSA DIM regulácia svietivosti = svietidlá sú vybavené stmievateľným LED ovládačom

1-10V je analógové stmievanie s otočným stmievačom, napríklad typu ABB 6599-0-2035

DAli systém pre počítačom riadené osvetlenie pomocou prednastaveného programu.

DALI Tlačidlové stmievanie svietidiel, táto možnosť je najlepšia pre klasické domové inštalácie, namiesto vypínača inštalujeme klasický tlačidlový ovládač 3558-A91342, alebo zložitejšie zariadenie s výkonovým potenciometrom pre systém typu DALI. 6599-0-2988 .

Svietidlo ELSA S s automatickým spínaním pomocou integrovaného vysokofrekvenčného snímača, uhol detekcie snímača 150°. s maximálnym dosahom 6 m a priemerom 12 m, maximálna záťaž pre žiarovkové zdroje 800 W a 400 W pre žiarivkové alebo LED zdroje. Až 5 úrovní citlivosti možno nastaviť podľa okolitého svetla alebo vplyvu denného svetla. Nastaviteľné časy spínania svietidla 5 s, 30 s, 60 s, 120 s a 300 s.

SvietidloELSA 2/1 je zapojené v dvojokruhu, t. j. má dve úrovne výkonu a je ovládané dvojspínačom, t. j. dvojstupňovou reguláciou intenzity svetla.

ELSA N - 1Wnúdzové svietidlo so svietivosťou 150 lm s dobou zálohovania až 3 hod.

ELSA NE je svietidlo vybavené 1W nožným modulom so svietivosťou 150 lumenov a dobou zálohovania 3 hodiny. Svietidlo je kombinované SA, čo znamená, že bežne funguje ako samostatné svietidlo a v prípade výpadku napájania začne svietiť z batériového záložného zdroja umiestneného v svietidle.

Vybavenie na špeciálne želanie zákazníka

LED svietidlá ELSA je možné na požiadanie vybaviť kompenzátormi bezdrôtového ovládania. Používa sa systém POSEIDON 868 MHz, tento systém možno použiť najmä pre viacokruhovém spínanie svietidiel alebo pri stmievaní svietidiel bez potrebnej kabeláže. Prijímač signálu je umiestnený v svietidle, pomocou neho možno svietidlá vypínať, zapínať alebo regulovať ich svetelnú svietidiel na diaľku, napríklad pomocou prenosného ovládača alebo trvalo nainštalovaného ovládača. Týmto spôsobom možno ovládať viacero svietidiel v jednej miestnosti.


Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.