Loading...

Vodič oceľového lana CYA

Filtrovať
Zoradiť

H07V-K 10 mm (CYA) čierny kábel

Vodič je určený na pevné uloženie ako spojovací vodič v suchom prostredí, v potrubí, pod omietkou, v
od 1,40 EUR
Skladom

Vodič H05V-K sa skladá z medeného holého alebo pocínovaného jadra triedy 5 podľa normy EN 60228.Vodič H05V-K je vhodný pre pevné chránené inštalácie, pre osvetľovacie a riadiace zariadenia a pre signalizačné alebo riadiace obvody. Použitie musí byť v súlade s normou EN 34 7402. Výrobok je odolný proti šíreniu plameňa podľa požiadaviek požiarnotechnických charakteristík daných vyhláškou MV č. 246/2001 Z. z. Vodiče H05V-K sa vyrábajú v rôznych farbách izolácie, aby nedošlo k zámene vodičov pri inštalácii a každé farebné označenie má podľa normy svoj význam.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.