Loading...

Vodič H05V-K lankový jednožilový medenom.

Filtrovať

H07V-K 10 mm (CYA) čierny kábel

Vodič je určený na pevné uloženie ako spojovací vodič v suchom prostredí, v potrubí, pod omietkou, v
od 1,40 EUR
Skladom

Vodič H05V-K je složený z měděného lanovaného holého nebo pocínované jádro, třída 5 dle ČSN EN 60228. Vodič H05V-K je vhodný pro pevné chráněné instalace, pro osvětlení a ovládací zařízení a pro signalizační nebo kontrolní obvody. Používání musí být v souladu s ČSN 34 7402. Výrobek je odolný proti šíření plamene podle požadavku požárně technických charakteristik daných vyhláškou MV č. 246/2001 Sb. Vodiče H05V-K jsou vyráběny v různých barevných provedení izolace, pro nezáměnnost vodiče při montáži a každé barevné označení vodiče má svůj význam dle normy.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.