Loading...

zásuvka s USB nabíjačkou Čas

Filtrovať
Zoradiť

Element 5569E-A02357 Zásuvka s nabíjaním USB, jednoduchá bez skrutiek

Zásuvka s nabíjaním USB ABB Element, 5569E-A02357 01, biela - ľadovo biela
od 55,60 EUR
Skladom

Jednoduchá zásuvka ABB s nabíjačkou USB, konštrukcia Time s ochranným kolíkom a 2P+PE štítmi, IP40, 16A 250V AC. Na súčasné používanie zásuvky a nabíjanie mobilného koncového zariadenia so štandardným nabíjacím rozhraním podľa EN 62684 pomocou kábla USB typu A. Elektronická ochrana proti skratu a preťaženiu. výstupné napätie: 5 V DC ± 5 % (SELV). Menovitý prúd zásuvky USB 700 mA.
Bezskrutkové pripojenie vodičov kábla Cyky do maximálneho prierezu 2,5 mm. Dostupné farby biela - ľadovo biela, slonovinová kosť - ľadovo biela, agáve - ľadovo biela., káva - ľadový opál, karamel - ľadová sivá, karmínová - ľadová sivá. Kompletný sortiment jednotlivých zásuviek Element skladom v Prahe.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.