Loading...

uv lampa pre jazierko

Filtrovať
Zoradiť

Dezinfekčná žiarivka PL-L s päticou 2G11 výber variantov W

PL-L germicídna žiarivka 4P s UV-C žiarením
od 14,50 EUR
Skladom

Fluorescenčná lampa s UV-C žiarením pomáha stabilizovať umelé vodné nádrže, ako sú rybníky, malé jazierka, fontány a iné okrasné vodné nádrže nielen v záhrade, ale aj vo vnútorných akváriách. Zdroj Uv ničí nepriateľské baktérie, ktoré sa nachádzajú vo vode a spôsobujú kazenie vody a tvorbu rias. Pomocou týchto germicídnych zdrojov ničíme tieto baktérie a zabraňujeme tvorbe nežiaducich rias v malej nádrži. Najbežnejšie UV lampy sú dvojwattové lampy Philips TUV 55 W, ktoré sa umiestňujú do filtračného zariadenia, v ktorom cirkuluje voda v jazierku. Germicídne zdroje UV-C pre sterilizátory jazierka , ako sú UV lampa AQUA NOVA, UV lampa NUV-55, JUVC-PU 55W, VITRONIC 55W, UV lampa Aqua Clear 55W, Sterilizer Pond UV 55W a iné. Poskytujeme popredajný servis sterilizátorov a UV čističov vody odstraňujúcich riasy. Ponúkame kompletný sortiment náhradných dielov pre uv lampy na úpravu vody, elektronické predradníky, štartéry a zásuvky.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.