Loading...

uv lampa do jazierka

Filtrovať

Dezinfekčná žiarivka PL-L s päticou 2G11 výber variantov W

PL-L germicídna žiarivka 4P s UV-C žiarením
od 15,30 EUR
Skladom

Žiarivka s UV-C žiarením, pomáha stabilizovať umelé vodné nádrže ako jazierka, malé rybníčky, fontány a iné okrasné vodné nádrže nielen na záhrade, ale aj v akváriách vo vnútri budov. UV zdroj ničí nepriateľské baktérie, ktoré sú vo vode a spôsobujú kazenie vody a tvorbu rias. Týmito germicídnymi zdrojmi, tieto baktérie zničíme a zamedzíme tým tvorbu nežiadúcej riasy v malej nádrži. Najčastejšie UV lampy sú Philips TUV 55W dvojpäticové, ktoré sú uložené vo vnútri filtračného zariadenia, kde cirkuluje voda z jazierka. Germicídne UV-C zdroje pre jazierkové sterilizátory typu UV lampa AQUA NOVA, NUV-55 UV lampa, JUVC-PU 55 W, VITRONIC 55W, UV lampa Aqua Clear 55W, Sterilizer Pond UV 55W a ďalšie. Vykonávame pozáručný servis sterilizátorov a UV čističiek vody odstraňujúcich riasy. Ponúkame celý rad náhradných dielov pre UV lampy na úpravu vody, elektronické predradníky, štartéry a pätice.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.