Loading...

uv lampa do jazierka

Filtrovať

TUV PL-L objímka 2G11 na výber rôzne príkony

PL-L germicídna žiarivka 4P s UV-C žiarením
od 14,70 EUR
Skladom

Žiarivka s UV-C žiarením, pomáha stabilizovať umelé vodné nádrže ako jazierka, malé rybníčky, fontány a iné okrasné vodné nádrže nielen na záhrade, ale aj v akváriách vo vnútri budov. UV zdroj ničí nepriateľské baktérie, ktoré sú vo vode a spôsobujú kazenie vody a tvorbu rias. Týmito germicídnymi zdrojmi, tieto baktérie zničíme a zamedzíme tým tvorbu nežiadúcej riasy v malej nádrži. Najčastejšie UV lampy sú Philips TUV 55W dvojpäticové, ktoré sú uložené vo vnútri filtračného zariadenia, kde cirkuluje voda z jazierka. Germicídne UV-C zdroje pre jazierkové sterilizátory typu UV lampa AQUA NOVA, NUV-55 UV lampa, JUVC-PU 55 W, VITRONIC 55W, UV lampa Aqua Clear 55W, Sterilizer Pond UV 55W a ďalšie. Vykonávame pozáručný servis sterilizátorov a UV čističiek vody odstraňujúcich riasy. Ponúkame celý rad náhradných dielov pre UV lampy na úpravu vody, elektronické predradníky, štartéry a pätice.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.

Nastavenie cookie