Loading...

závesné svietidlo osmont Crater

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Závesné svietidlá Osmont Crater sú interiérové svietidlá s tienidlom z opálového sklaa sú k dispozícii v dvoch možnostiach zavesenia, závesné alebo tyčové s označenímm CRATER P s priemerom 10 mm a v rôznych dĺžkach rúrkových závesov s dĺžkou závesu z1 = 200 mm,z2 = dĺžka závesu 400 mm, z3 = dĺžka závesu 600 mm, z4 = dĺžka závesu 800 mm, z5 = dĺžka závesu 1000 mm. Svietidlo s označením CRATER T5 je svietidlo s jedným závesným káblom s prívodným káblom a je k dispozícii len s priemerom 490 mm a oba typy spĺňajú IP41.
Svietidlá Crater sú k dispozícii v niekoľkých priemeroch skla (triplex opál s matným povrchom) ø 350 mm, ø 420 mm a ø 490 mm. Svietidlo Crater pozostáva z kovovej zostavy vybavenej príslušným elektrickým zariadením pre každý typ, výklopných držiakov tienidla a tienidla.tienidla, t. j. triplexného opálového skla, a rúrkového závesu so stropným kalichom, v ktorom je umiestnená svorkovnica na prívod elektrickej energie. Samotné svietidlo bez tyčového závesu je vysoké ø 350 mm = 110 mm, ø 420 mm = 115 mm a ø 490 mm = 120 mm a ku každémuSvietidlá Crater ponúkame všetky náhradné diely, najmä náhradné sklo Crater. Ku každému svietidlu, ktoré ponúkame, nájdete v podrobnostiach o výrobku všetky náhradné diely, ktoré si môžete jednoducho objednať. Dodacie lehoty týchto svietidiel sú napriek ručnej zákazkovej výrobe veľmi rýchle a v kompletnom sortimente vrátane led svietidiel v priebehu niekoľkých dní. Pravidelné dodávky dvakrát týždenne vám zabezpečia veľmi flexibilné dodanie.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.