Loading...

svietidlo GEMINI Osmont namontované

Novinkou v sortimente českého výrobcu svietidiel Osmont je oválne svietidlo na montáž GEMINI 1 a GEMINI 2. Charakteristickým znakom svietidiel Osmont je trojvrstvové ručne vyrábané sklo Triplex Opal. Svietidlo Gemini rozžiari každý interiér vášho domu alebo bytu. Svietidlá Gemini sú k dispozícii v žiarovkovej verzii pre zásuvky E27, v žiarivkovej verzii pre zásuvkym prevedení pre kompaktné trubice s päticou typu PL-C s elektronickým predradníkom pre štart bez blikania. Podľa najnovších trendov sa svietidlo vyrába v LED verzii so zabudovanou pc doskou, ktorá je rovnomerne osadená 48 ks led čipov tak, aby bolo vyžarované svetlo čo najlepšie rozptýlené po povrchu svietidla.

Svietidlo Gemini sa vyrába so žiarovkou E27, žiarovkou so zabudovaným snímačom pohybu, podsvieteníma ako kombinované núdzové svietidlo, t. j. vždy svietiace.

LED Gemini je k dispozícii v dvoch základných farbách svetla 3000°K teplá biela a 4000°K studená biela. Aj vo verzii LED svietidla Gemini môžete mať kombináciu so zabudovaným snímačom pohybu alebo dvojokruhové svietidlo (dve samostatne ovládanédva okruhy, a teda dve úrovne výkonu), stmievateľné prevedenie s plynulou reguláciou svetelného toku alebo množstva svetla. Poslednou kombináciou je núdzové svietidlo SA, stabilné svetlo s núdzovým režimom v prípade výpadku napájania.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.