Loading...

Stmievateľné LED trubice

Filtrovať
Zoradiť

LED trubica so senzorom pohybu 150cm HO 24W 4000°K T8

LED trubica so senzorom pohybu ako náhrada za 58W žiarivku, automaticky stmievateľná, pripojenie na t
43,70 EUR
Skladom

Stmievateľná LED trubica prvá svojho druhu!

LED trubice, ktoré majú v telese umiestnený snímač pohybu, ktorý monitoruje pohyb osôb v priestore za nimi a v závislosti od pohybu automaticky stmieva. Stmievanie je nastavené tak, že po 3 minútach, keď sa pod svietidlom alebo pod touto LED trubicou nepohybujú žiadne osoby, sa LED zdroj automaticky stlmí na 20 % svojej úrovne svetla.

Táto stmievateľná LED trubica tak dosahuje najväčšie možné úspory a je vhodná pre najlepšienajvhodnejšie riešenie pre miesta, kde osvetlenie svieti celý deň alebo noc a v priestore nie je neustály pohyb osôb. Tento typ osvetlenia sa zvyčajne nachádza vo väčších priestoroch, ako sú nemocnice, priemyselné výrobné závody, veľké športové zariadenia, šatne alebo len toalety. V týchto priestoroch dochádza k nehospodárnej prevádzke a tieto stmievateľné LED trubice tu splnia svoju úlohu.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.