Loading...

Stmievateľná trafa pre lad pásky

Filtrovať

stmievateľné trafo 60W 24V DC 230V MDR60

Stmívatelný transfomátor pro led zdroje 24V DC se zatížením max. 60W, 230V IP20
36,40 EUR
Skladom 2 ks

stmievateľné trafo 1-10V pre led pásik 12V 45W

Trafo pro stmívání led pásků max. 45W 230V/12V, 3300mA
42,90 EUR
Skladom 6 ks

Stmívatelné led drivery pro napájení led pásků s možností stmívání neboli regulace svítivosti led pásků. Pokud máte aplikaci, kde potřebujete regulovat svítivost led pásku je potřeba vědět několik potřebných údajů o použitém led pásku a to jaký má výkon na jedm metr délky a v případě vaší montáže led pásků je nutné znát přesnou celkovou délku. Podle toho se správně nadimenzuje výkon trafa nebo případně více stmítelných transformátorů, které je nutné správně nainstalovat a zapojit tak, aby bylo možné ovládat stmívatelné led drivery současně a stmívání bylo synchronní. Veškerá chéma zapojení naleznete u vybraných transformátorů a pokud ne, zavolejte nám, zdarma Vám poradíme a vytvoříme cenovou nabídku.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.