Loading...

sklenené závesné svietidlo Draco osmont

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Závesné svietidlá Osmont Draco sú interiérové svietidlá s tienidlom z opálového sklaa sú k dispozícii v dvoch variantoch závesného svietidla, a to s kyvadlom, t. j. tyčovým závesným svietidlom s označenímm DRACO P s priemerom 10 mm a s rôznymi dĺžkami rúrkových závesov s označením z1 = dĺžka 200 mmdĺžky závesu, z2 = dĺžka závesu 400 mm, z3 = dĺžka závesu 600 mm, z4 = dĺžka závesu 800 mm, z5 = dĺžka závesu 1000 mm. Svietidlo s označením DRACO T5 je jednokabelové závesné svietidlo s prívodným káblom a je k dispozícii len s priemerom 490 mm a oba typy spĺňajú IP41.
Osmont DRACO je k dispozícii v troch základných priemeroch skla (triplex opál s matnou povrchovou úpravou) ø 350 mm, ø 420 mm a ø 490 mm. Svietidlo Draco sa skladá z kovovej zostavy vybavenej príslušným elektrickým zariadením pre každý typ, výklopných držiakov tienidla a tienidlatienidla, t. j. triplexného opálového skla a rúrkového závesu so stropným kalichom, v ktorom je umiestnená svorkovnica na prívod elektrickej energie. Samotné svietidlo bez tyčového závesu je vysoké ø 350 mm = 230 mm, ø 420 mm = 235 mm a ø 490 mm = 240 mm a ku každému Svietidlá Draco ponúkame všetky náhradné diely, najmä náhradné sklo Draco. Ku každému svietidlu, ktoré ponúkame, nájdete v detailoch výrobku všetky náhradné diely a príslušenstvo, ktoré si môžete jednoducho objednať. Dodacie lehoty týchto svietidiel sú veľmi rýchle, napriek ručnej zákazkovej výrobe v celom sortimente vrátane led svietidiel do niekoľkých dní. Pravidelné dodávky dvakrát týždenne vám zabezpečia veľmi flexibilné dodanie.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.