Loading...

Priame elektrické ohrievače

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Elektrické ohrievače sú rýchlym zdrojom okamžitého tepla. Majú vysoký sálavý výkon a zvyčajne sú vybavené zabudovaným ventilátorom na rýchlejšie šírenie tepla v miestnosti. Inštalácia priameho ohrievača je veľmi jednoduchá. Rozdelenie elektrických priamotopných ohrievačov je v zásade dvojaké, a to na prenosné konvektory a neprenosné konvektory. Ak nemáte nastavenú lacnejšiu tarifu od svojho dodávateľa elektriny, pomôžeme vám vybaviť žiadosť PRE vrátane následnej inštalácie nového ističa a plombovania vrátane potrebnej revízie.

Ak si nie ste istí s výberom vhodnej priamovýhrevnej jednotky, s dôverou sa obráťte na naše technické oddelenie a my vám vypočítame vhodný výkon a navrhneme správny typ elektrického ohrievača pre vašu inštaláciu.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.