Loading...

priamotopy elektrické

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Přímotopy elektrické jsou rychlým zdrojem okamžitého tepla. Mají vysoký sálavý výkon, a povětšinou mají zabudovaný ventilátor pro rychlejší šíření tepla prostorem. Instalace přímotopu je velmi snadná. Rozdělení elektrických přímotopů je v zásadě dvojí a to přenosné konvektory a nepřenosné konvektory. Pokud nemáte nastaven levněší tarif od dodavatele elektrické energie, pomůžeme Vám vyřídit přihlášku PRE, i s následnou instalaci nového jističe a zaplombování včetně potřebné revize.

Pokus si nevíte rady s výběrem vhodného přímotopného tělesa, obraťte se s důvěrou na naše technické oddělení a my, Vám spočítáme vhodný výkon a navrhneme vzhledem k instalaci i správný typ elektrického přímotopu.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.