Loading...

Závesné svietidlo osmont lina

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Osmont LINA L7 je interiérové svietidlo s opálovým skleneným tienidlom, jednoduchým káblovým závesom a prívodným káblom. Vyrába sa vo veľkosti 440x440 mm s výškou svietidla 130 mm v krytí IP41 v žiarovkovom, žiarovkovomv dvoch farbách vyžarovaného svetla, a to v teplej bielej a studenej. Ku každému svietidlu LINA L7 ponúkame všetky náhradné diely, najmä náhradné sklo LINA L7. Ku každému nami ponúkanému svietidlu nájdete v detailoch výrobku všetky náhradné diely a príslušenstvo, ktoré si môžete jednoducho objednať. Dodacie lehoty týchto svietidiel sú veľmi rýchle, napriek ručnej zákazkovej výrobe v celom sortimente vrátane led svietidiel do niekoľkých dní. Pravidelné dodávky dvakrát týždenne vám zabezpečia veľmi flexibilné dodanie.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.