Loading...

OSMONT závesné svietidlo lina

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Závěsná svítidla Osmont LINA L7 je interiérové svítidlo s opálovým skleněným stínítkem, s lankovým jednoduchým závěsem a přívodním kabelem. Vyrábí se v rozměru 440x440mm s výškou svítidla 130mm v krytí IP41 v žárovkové, zářivkové a ledkové verzi ve dvou barvách vyzařovaného světla a to teplá bílá a studená barva. Ke kažému svítidlu LINA L7 nabízíme veškeré náhradní díly hlavně náhradní sklo LINA L7. U každého svítidla které máme v nabídce, naleznete v detailu produktu veškeré náhradní díly a příslušenství které můžete jednoduše objednat. Doadací lhůty u těchto svítidel jsou i přes ruční zakázkovou výrobu a to v plném sortimentu včetně led svítidel velmi rychlé a to v řádu dnů. Pravidelné zásobování 2x v týdnu zajišťuje velmi pružné dodávky až k Vám.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.