Loading...

Závesné svietidlo Osmont SATURN L

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Krásne dizajnové závesné svietidlá SATURN českého výrobcu Osmont. Svietidlo Saturn sa stane ozdobou vášho interiéru, ktorý rozžiari jeho jedinečné a ručne vyrobené sklo českých sklárov. Svietidlá majú kruhový tvar s otvorom alebo priezorom v strede svietidla, ktorý sa skladá z dvoch častí, kovovej držiaka s pripevneným závesom a stropného kalicha, v ktorom sa nachádza svorkovnica na pripojenie prívodného kábla.

Dĺžku závesu možno nastaviť na požadovanú, vždy menšiu dĺžku. Záves sa skladá z troch samostatných káblových závesov, ktoré sú pripevnené ku kovovej základni svietidla a k stropnému kalichu. Súčasťou závesu je aj spojovací priehľadný kábel, ktorý sa dá tiež skrátiť. Svetelne aktívnu časť tvorí sklenené tienidlo z triplexného opálového osvetľovacieho skla s matnou povrchovou úpravou. Sklo je pripevnené k spodnej základni pomocou 4ks výklopných dvojpolohových pružinových držiakov.

Svietidlá sú k dispozícii vo verzii LED, vybavené rôznym výkonom, farbou svetla, t. j. teplotou chromatickosti °K a studenou bielou a teplou bielou, alebo s kompaktným žiarivkovým zdrojom - kruhovou žiarivkou, pracujúcou na elektronickom predradníku s plynulým nábehom svetelného zdroja bez blikania.

LED svietidlá Saturn L1 a L2, sú krásne energeticky úsporné svietidlá s dlhou životnosťou a príjemným svetlom vyžarujúcim silnú intenzitu. LED svietidlo má obrovskú výhodu okamžitého zapnutia na 100 % výkonu a nemá problém s častým spínaním. Životnosť udávaná výrobcom je 50 000 svetelných hodín a poskytuje záruku 5 rokov !!!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.