Loading...

osmont lina viedol

Filtrovať
Zoradiť

LINA 1 Nástenné štvorcové stropné svietidlo výber variantu

3000°K
LINA 1 Nástenné štvorcové stropné svietidlo výber variantu
LINA 1 LED rozmery 200x200mm, varianty s integrovaným LED čipom, držanie svietidla sklápacie držiaky,
od 91,50 EUR
Skladom

Svietidlo Osmont LINA LED s triplexným tienidlom z opálového skla s dvojpolohovými sklopnými držiakmi tienidla. Svietidlá sú vybavené zabudovaným led modulom s viacerými led čipmi pre čo najlepšie rozloženie vyžarovaného svetla. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, výkonoch a dvoch farbách, a to 4000°K studeného bieleho alebo 3000°K teplého bieleho svetla. Svietidlá majú univerzálnu montáž, montáž na strop alebo na stenu. Spĺňajú označenie F pre montáž na horľavé podklady. Svietidlá Lina typu LEd majú vnútorné elektrické vybavenie na štandardné použitie na pripojenie k nestmievateľnému ovládaciemu spínaču, verzie stmievateľné digitálne DALI alebo analógovo 1-10V. Súčasťou elektrického vybavenia týchto svietidiel môže byť zabudovaný snímač pohybu na automatické ovládanieSvietidlo je možné vybaviť snímačom pohybu na úsporné osvetlenie chodieb bytových domov. Svietidlá možno kombinovať aj s núdzovým modulom na núdzové alebo panikové osvetlenie, ktoré je potrebné v bytových domochv obytných budovách alebo komerčných priestoroch, ako sú chodby, únikové schodiská, toalety a iné miesta prístupné ľuďom.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.