Loading...

Kráter Osmont

Filtrovať
Zoradiť

CRATER 1 Nástenné kruhové stropné svietidlo LED priemer 220 mm výber variantu

3000°K
CRATER 1 Nástenné kruhové stropné svietidlo LED priemer 220 mm výber variantu
CRATER 1 LED priemer 220mm, varianty s integrovaným LED čipom, držanie svietidla sklápacie držiaky, f
od 50,70 EUR
Skladom

Svietidlá českého výrobcu Osmont s názvom CRATER, je interiérové svietidlo so sklenenýmm, ručne vyrobeným triplexným opálovým tienidlom z dielne českých sklárov. Svietidlo sa skladá z dvoch častí, spodnej kovovej zostavy a svietiaceho skla. Obe časti sú k sebe pripevnené pomocou dvojpolohových pružinových držiakov.

Univerzálna montáž je možná na strop aj na stenu, svietidlá Crater možno namontovať aj na horľavé podklady, napríklad na drevo.

Svietidlá sú k dispozícii v niekoľkých priemeroch od 220 mm do 490 mm v niekoľkých rôznych elektrických prevedeniach. Základné svietidlá sú žiarovkové svietidlá s päticou E27, žiarivkové svietidlá s elektronickým predradníkompre kompaktné žiarivky a v súčasnosti veľmi moderné LED svietidlá so zabudovaným prúdovým meničom. Svietidlá sa vyrábajú aj ako stmievateľné svietidlá pre žiarivkové aj LED zdroje. Stmievanie je analógové 1-10V alebo DALI.

V základnej verzii bez goliera svietidlo spĺňa krytie IP43 a môže byť vybavené dekoratívnymim kovovým golierom s povrchovou úpravou biely lak, leštená nehrdzavejúca oceľ a brúsená nehrdzavejúca oceľ. Ak je svietidlo vybavené golierom, znížime krytie na IP41.

Ďalším doplnkovým elektrickým vybavením svietidiel Crater je núdzový modul, ktorý môže fungovať len v prípade výpadku elektrického prúdu, t. j. ako núdzové svietidlo SE, alebo môže byťbyť kombinovaným SA, t. j. vždy svieti + svieti počas výpadku napájania, keď svietidlo svieti len do určitého percenta svojho maximálneho výkonu. Svietidlá sú vybavené aj vysokofrekvenčným snímačom na automatické ovládanie svietidla bez potreby spínača.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.