Loading...

Osmont Aura 9

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Svietidlá AURA 9 na nástennú alebo stropnú montáž v interiéroch ako osvetlenie miestností alebo chodieb, vstupných priestorov s elektrickým vybavením žiarovkou s päticou E27, žiarivky pre kompaktné žiarivky s elektronickým napájanímm predradníku 4p (štvorkolíkový) a verzie so zabudovaným LED zdrojom a riadiacim led ovládačom. Svietidlo Aura 9 je k dispozícii aj v priebežnej verzii pre žiarivky a LED zdroj v kombinácii s núdzovým modulom ako kombinované stojanové a núdzové svietidlo.

Svietidlá Osmont Aura9 majú ručne vyrobené tienidlá z triplexného opálového skla s matnýmm povrchom pre čo najlepšie rozloženie svetla s vonkajším priemerom 590 mm a výškou svietidla 140 mm. Kovová základňa alebo držiak je vyrobený z bieleho lakovaného oceľového plechu, ku ktorému sú pripevnené sklopné krytky držiace sklenené tienidlo. Svietidlo Aura 9 má označenie F a je vhodné na montáž na horľavé podklady, ako je napríklad drevo.

Odporúčame svietidlá so zabudovaným zdrojom LED, ktoré majú dlhú životnosť, v porovnaní s inými svetelnými zdrojmi sú veľmi úsporné a pri prakticky neobmedzenom počte spínacích cyklov môžeme garantovať životnosť až 10 rokov.

Určené na vnútorné použitie v priestoroch :

- osvetlenie hotelových izieb - všeobecné osvetlenie domu, ako sú vstupné priestory veľkých vestibulov, osvetlenie rodinných domov ich väčších miestností a všetko, kde je potrebný silnejší zdroj svetla

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.