Loading...

Osmont Aura 3

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Svietidlá AURA 3 Svietidlá na nástennú alebo stropnú montáž v interiéroch ako osvetlenie miestností alebo chodieb, vstupných priestorov s elektrickým vybavením žiarovka s päticou E27, podsvieteniepre kompaktné žiarivky pracujúce na elektronickom predradníku 4p (štvorkolíkovom) a verzia so zabudovaným LED zdrojom a LED ovládačom. Svietidlo Aura 3 je k dispozícii aj ako núdzové svietidlo pre žiarivky a LED zdroj v kombinácii s núdzovým modulom ako kombinované stojanové a núdzové svietidlo.

Svietidlá Osmont Aura3 majú ručne vyrobené tienidlá z triplexného opálového skla s matnýmm povrchom pre čo najlepšie rozloženie svetla s vonkajším priemerom 350 mm a výškou svietidla 120 mm. Kovová základňa alebo držiak je vyrobený z bieleho lakovaného oceľového plechu, ku ktorému sú pripevnené sklopné krytky držiace sklenené tienidlo. Držiak s označením DU je z plastového polykarbonátu, ktorý spĺňa požiadavky dvojitej izolácie. Svietidlá sa dodávajú s krytím IP43.

Tieto svietidlá možno vybaviť kovovým ozdobným golierom, ktorý sa samostatne vkladá pod tienidlo a je tiež pripevnený k celému svietidlu. Vyrobené povrchové úpravy ozdobných golierov pre svietidlá Aura s výklopnými držiakmisú DL4 biely lak, DL14 leštená nehrdzavejúca oceľ a DL15 brúsená nehrdzavejúca oceľ. Svietidlo s ozdobným golierom má väčší vonkajší priemer 385 mm s výškou 120 mm. Svietidlá Aura DL majú krytie IP41 a stupeň F, čo znamená, že ich môžete montovať na horľavé podklady, ako je napríklad drevo.

Špeciálna vlastnosť svietidla s označením HF = zabudovaný snímač pohybu s uhlom detekcie 150° a maximálnym dosahom(DMxH) 12x6 m s možnosťou nastavenia citlivosti podľa okolitého prostredia v 5 úrovniach s nastaviteľnou dĺžkou spínacieho cyklu 5 s, 30 s, 60 s, 120 s s 300 s. Odporúča sa v kombinácii so zdrojmi LED, ktoré majú dlhú životnosť a prakticky neobmedzený počet spínacích cyklov.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.