Loading...

Aura 1

Filtrovať
Zoradiť

Nástenné stropné svietidlo AURA 1 výber variantov

3000°K
Nástenné stropné svietidlo AURA 1 výber variantov
Svietidlo so skleneným tienidlom s priemerom 220 mm Osmont Aura 1 výber z dostupných variantov
od 78,70 EUR
Skladom

Svietidlá série AURA 1nástenné alebo stropné svietidlá montáž a sú ponúkané s elektrickým vybavením, ako sú žiarovky, žiarovkové pre kompaktné žiarivky pracujúce s elektronickým predradníkom a verzie so zabudovaným LED zdrojom a LED ovládačom. Svietidlá Aura 1 sa vyrábajú aj ako núdzové svietidlá vo verziách fluorescenčných svietidiel SE a LED SE, ktoré svietia ako núdzové svietidlá len v prípade výpadku elektrickej energie.

Svietidlá Osmont Aura1 majú ručne vyrábané tienidlá z opálového skla triplex s matným povrchom pre čo najlepšie rozloženie svetla s vonkajším priemerom 220 mm a výškou svietidla 110 mm. Kovová základňa alebo držiak je vyrobený z bieleho lakovaného oceľového plechu, ku ktorému sú pripevnené sklopné krytky držiace sklenené tienidlo. Držiak s označením DU je z plastového polykarbonátu, ktorý spĺňa požiadavky dvojitej izolácie. Svietidlá sa dodávajú s krytím IP43.

Tieto svietidlá možno vybaviť kovovým ozdobným golierom, ktorý sa samostatne vkladá pod tienidlo a je tiež pripevnený k celému svietidlu. Vyrobené povrchové úpravy ozdobných golierov pre svietidlá Aura s výklopnými držiakmisú DL4 biely lak, DL14 leštená nehrdzavejúca oceľ a DL15 brúsená nehrdzavejúca oceľ. Svietidlo s ozdobným golierom má väčší vonkajší priemer 240 mm s výškou 110 mm. Svietidlá Aura DL majú krytie IP41 a stupeň F, čo znamená, že ich môžete montovať na horľavé podklady, ako je napríklad drevo.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.