Loading...

Lineárne svietidlo Modus EVAS s mriežkou

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Svietidlo Modus Evas je vyrobené z oceľového plechu s práškovou povrchovou úpravou (sivá RAL9007) a optického mikrometra ALDPmikromriežky kategórie C2 z vysokolešteného hliníka alebo mikromriežky MATDP kategórie C2 z matného hliníka. Svietidlá sú vybavené elektronickým predradníkom, buď nestmievateľným, alebo je možné svietidlo Evas stmievaťStmievateľný elektronický analógový predradník riadený pomocou EPSA 1-10V pre otočné reostaty alebo stmievateľnýalebo digitálnym stmievateľným predradníkom EPSD DALI alebo MULTIWATT pre zdroje TL5, ide o univerzálnyUniverzálny elektronický predradník umožňuje prevádzku žiariviek s rôznymi príkonmi v rovnakej dĺžke.

Svietidlá Evas sa vyrábajú len vo verzii s jedným zdrojom pre tenké žiarivky s päticou G5, určené na vnútorné použitie.

Aplikácia a použitie
na povrchovú alebo závesnú montáž pre obchody, kancelárske priestory, školské miestnosti, konferenčné sály a iné všeobecné osvetlenie. priestory.
Príslušenstvo
Na závesnú montáž sa musí použiť káblový záves ZH11 .

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.