Loading...

Modus EVAS mriežkové líniové svietidlo

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Svítidlo Modus Evas je vyrobeno z práškově lakovaného (šedá RAL9007) ocelového plechu a optickou ALDP mikromřížka kategorie C2 z vysoce leštěného hliníku, nebo MATDP mikromřížka kategorie C2 z matného hliníku. Svítisdla jsou vybavena elektronickým předřadníkem a to buď nestmívatelným, nebo je možné doat svítidlo Evas se stmívatelným elektronickým analogovým předřadníkem řízeným EPSA 1-10V pro otočné reostaty neboli stmívače například ABB, nebo EPSD digitálně stmívatelný předřadník DALI, nebo MULTIWATT pro zdroje TL5, to je  univerzální elektronický předřadník umožňující provoz zářivek s různým příkonem ve stejné délce.

Svítidla Evas se vyrábí pouze jako jednozdrojové provednení pro tenké zářivky s paticí G5, pro vnitřní prostory.

Aplikace a použití  
pro přisazenou nebo závěsnou montáž pro obchody, kancelářské prostory, pro školní prostory, kongresové sály a další všeobcené osvětlování. prostorů.
Příslušenství
Pro závěsnou montáž je třeba použít lankový závěs ZH11 

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.