Loading...

Modus ARES závesné / prisadené svietidlo s mriežkou

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Standardní provedení korpusu svítidla je v stříbrno-šedé barvě (RAL9007s), případně je možno svítidlo vyrobit v bílém provedení. Svítidlo je vyráběno pouze pro zdroje T5.Optický systém:ALDP optický systém kategorie C2 z vysoce leštěného hliníku MATDP optický systém kategorie C2 z matného hliníku M4DP optický systém kategorie C2 z vysoce leštěného hliníku ALANOD MIRO.

Standardní provedení korpusu svítidla je v stříbrno-šedé barvě (RAL9007s), případně je možno svítidlo vyrobit v bílém provedení. Svítidlo je vyráběno pouze pro zdroje T5.Optický systém:ALDP optický systém kategorie C2 z vysoce leštěného hliníku MATDP optický systém kategorie C2 z matného hliníku M4DP optický systém kategorie C2 z vysoce leštěného hliníku ALANOD MIRO Elektrovýstroj:EP elektronický předřadník (standardní provedení) EPSA EP analogově stmívatelný 1-10V EPSD EP digitálně stmívatelný TRIDONIC EPSDD EP digitálně stmívatelný DALI V nabídce několik verzí: ARES – závěsné svítidlo pro přímo / nepřímé osvětlení (závěsná sada součástí balení) ARESD - závěsné svítidlo pro přímé osvětlení (závěsná sada součástí balení) ARESPR závěsné svítidlo pro přímo / nepřímé osvětlení s možností spojování do řad (závěsná sada součástí balení) ARESP – přisazené svítidlo pro přímé osvětlení

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.