Loading...

Závesné / zapustené svietidlo Modus ARES s mriežkou

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Štandardné prevedenie tela svietidla je striebornošedé (RAL9007s), prípadne je možné svietidlo vyrobiť v bielej farbe. Svietidlo sa vyrába len pre zdroje T5.Optický systém:ALDP optický systém kategórie C2 z vysokolešteného hliníka MATDP optický systém kategórie C2 z matného hliníka M4DP optický systém kategórie C2 z vysokolešteného hliníka ALANOD MIRO.

Štandardné vyhotovenie tela svietidla je striebornošedé (RAL9007s), prípadne je možné svietidlo vyrobiť v bielej farbe. Svietidlo sa vyrába len pre zdroje T5.Optický systém:Optický systém kategórie C2 ALDP z vysokolešteného hliníka MATDP optický systém kategórie C2 z matného hliníka M4DP optický systém kategórie C2 z vysokolešteného hliníka ALANOD MIRO Elektrický prístroj:EPSD EP digitálne stmievateľný TRIDONIC EPSDD EP digitálne stmievateľný DALI K dispozícii je niekoľko verzií: ARES - závesné svietidlo pre priame/nepriame osvetlenie (závesná súprava je súčasťou dodávky) ARESD - závesné svietidlo pre priame osvetlenie (závesná súprava je súčasťou dodávky) ARESPR závesné svietidlo pre priame/nepriame osvetlenie s možnosťou pripojenia ARESP - závesné svietidlo na priame a nepriame osvetlenie

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.