Loading...

Modus ARES závesné / prisadené svietidlo s mriežkou

Ospravedlňujeme sa, ale produkty z tohto sortimentu boli už vypredané!

Standardní provedení korpusu svítidla je v stříbrno-šedé barvě (RAL9007s), případně je možno svítidlo vyrobit v bílém provedení. Svítidlo je vyráběno pouze pro zdroje T5.Optický systém:ALDP optický systém kategorie C2 z vysoce leštěného hliníku MATDP optický systém kategorie C2 z matného hliníku M4DP optický systém kategorie C2 z vysoce leštěného hliníku ALANOD MIRO.

Standardní provedení korpusu svítidla je v stříbrno-šedé barvě (RAL9007s), případně je možno svítidlo vyrobit v bílém provedení. Svítidlo je vyráběno pouze pro zdroje T5.Optický systém:ALDP optický systém kategorie C2 z vysoce leštěného hliníku MATDP optický systém kategorie C2 z matného hliníku M4DP optický systém kategorie C2 z vysoce leštěného hliníku ALANOD MIRO Elektrovýstroj:EP elektronický předřadník (standardní provedení) EPSA EP analogově stmívatelný 1-10V EPSD EP digitálně stmívatelný TRIDONIC EPSDD EP digitálně stmívatelný DALI V nabídce několik verzí: ARES – závěsné svítidlo pro přímo / nepřímé osvětlení (závěsná sada součástí balení) ARESD - závěsné svítidlo pro přímé osvětlení (závěsná sada součástí balení) ARESPR závěsné svítidlo pro přímo / nepřímé osvětlení s možností spojování do řad (závěsná sada součástí balení) ARESP – přisazené svítidlo pro přímé osvětlení

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.

Nastavenie cookie