Loading...

Led žiarovka PL-C objímka G24d

Filtrovať

LED žiarovky PL-C 2 pin pätica G24 d

2 pinové nástrčné LED žiarovky, pätica G24 d, náhrada za žiarivky typu PL-C s dvoma pinmy, nestmievat
od 10,50 EUR
Skladom

LED žiarovky PL-C 4-pin pätica G24Q

4 pinové nástrčné LED žiarovky, pätica G24 q, náhrada za žiarivky typu PL-C s 4 piny, nestmievateľné
od 13,00 EUR
Skladom

Pre náhradu za kompaktné žiarivky ponúka dve možné varianty LED zdrojov a to v dvoch a štyroch pinovom prevedení podľa typu objímky z dôvodu nezámennosti jednotlivých watáží. Kompaktný LED zdroj typu PL-C, má rotačnú päticu ROT, ktorá umožňuje smerovať svetelný tok pod uhlom 120 ° ľubovoľným smerom. Energeticky veľmi úsporné LED zdroje pre svietidlá downlight alebo klasické šošovky na chodby majú oproti kompaktným žiarivkám veľkú výhodu v možnosti častého spínania zdroja a to až 50.000 cyklov, ktoré ale neovplyvnia živtonosť LED zdroja, ako je tomu u žiariviek.

LED žiarovka pre objímku G24d 2 kolíkovou CorePro LED PL-C pre prevádzku na elektromagnetickom predradníku čiže tlmivke. Tu ponúkame dva typy podľa klasických watáží kompaktných žiariviek kde je nutná nezámenná pätica. G24 D-2 náhrada za 18W, G24 D-3 náhrada za 26W 2 pinovú žiarivku. Oba typy sú dostupné vo farbe studená biela a teplá biela.

Led žiarovka pre objímku G24 Q 4 kolíkovou CorePro LED PL-C pre prevádzku na elektronickom predradníku. Tu ponúkame dva typy podľa klasických watáží kompaktných žiariviek kde je nutná nezámenná pätica. G24 Q-2 náhrada za 18W, G24 Q-3 náhrada za 26W 2 pinovú žiarivku. Oba typy sú dostupné vo farbe studená biela a teplá biela.

POZOR
Tieto kompaktné LED zroje sú náhrady za žiarivky, ktoré pracujú na elektromagnetických alebo elektronických predradníkoch a nemožno ich teda zapojiť na priame napätie 230V!

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.