Loading...

Led žiarovka PL-C objímka G24d

Filtrovať

LED žiarovky PL-C 2 pin pätica G24 d

2 pinové nástrčné LED žiarovky, pätica G24 d, náhrada za žiarivky typu PL-C s dvoma pinmy, nestmievat
od 10,30 EUR
Skladom

LED žiarovky PL-C 4-pin pätica G24Q

4 pinové nástrčné LED žiarovky, pätica G24 q, náhrada za žiarivky typu PL-C s 4 piny, nestmievateľné
od 12,70 EUR
Skladom

Pre náhradu za kompaktné žiarivky ponúka dve možné varianty LED zdrojov a to v dvoch a štyroch pinovom prevedení podľa typu objímky z dôvodu nezámennosti jednotlivých watáží. Kompaktný LED zdroj typu PL-C, má rotačnú päticu ROT, ktorá umožňuje smerovať svetelný tok pod uhlom 120 ° ľubovoľným smerom. Energeticky veľmi úsporné LED zdroje pre svietidlá downlight alebo klasické šošovky na chodby majú oproti kompaktným žiarivkám veľkú výhodu v možnosti častého spínania zdroja a to až 50.000 cyklov, ktoré ale neovplyvnia živtonosť LED zdroja, ako je tomu u žiariviek.

LED žiarovka pre objímku G24d 2 kolíkovou CorePro LED PL-C pre prevádzku na elektromagnetickom predradníku čiže tlmivke. Tu ponúkame dva typy podľa klasických watáží kompaktných žiariviek kde je nutná nezámenná pätica. G24 D-2 náhrada za 18W, G24 D-3 náhrada za 26W 2 pinovú žiarivku. Oba typy sú dostupné vo farbe studená biela a teplá biela.

Led žiarovka pre objímku G24 Q 4 kolíkovou CorePro LED PL-C pre prevádzku na elektronickom predradníku. Tu ponúkame dva typy podľa klasických watáží kompaktných žiariviek kde je nutná nezámenná pätica. G24 Q-2 náhrada za 18W, G24 Q-3 náhrada za 26W 2 pinovú žiarivku. Oba typy sú dostupné vo farbe studená biela a teplá biela.

POZOR
Tieto kompaktné LED zroje sú náhrady za žiarivky, ktoré pracujú na elektromagnetických alebo elektronických predradníkoch a nemožno ich teda zapojiť na priame napätie 230V!

Náš tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 300 výdajných miestach v Zásilkovne. Teda v každom väčšej sídle, napríklad aj v drogérii na rohu.

Na sklade máme viac ako 10.00 položiek. To znamená, že tovar označený skladom je naozaj skladom v našom sklade v Prahe 3 alebo v Tepliciach. Tento tovar expedujeme najneskôr druhý deň.

Dopravu pre štandardné zásielky do 5kg máme už od 3.3EUR

Môžeme vám ponúknuť výhodné ceny, pretože si väčšinu značiek dovážame priamo od výrobcov.

Nastavenie cookie