Loading...

Inteligentná domácnosť EMOS GoSmart

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť s EMOS GoSmart a ďalšími inteligentnými zariadeniami kompatibilnými s TUYA. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

 

Digitálna termostatická hlavica GoSmart P5630S ZigBee

S inteligentnou termostatickou hlavicou P5630S z radu EMOS GoSmart sa nemusíte obávať rastúcich cien energie. Zároveň sa do svojho domova vždy vrátite s teplotou presne podľa vašich predstáv. Ovládanie vykurovania pomocou GPS, nastavenie teploty na konkrétny čas a deň, jednoduchá inštalácia aj moderný dizajn.

 

GoSmart Multifunkčná brána ZigBee IP-1000Z s Bluetooth a Wi-Fi

Chcete rozšíriť svoju inteligentnú domácnosť o ďalšie senzory a produkty? Pomocou brány GoSmart Gateway IP-1000Z ich môžete pohodlne pripojiť a používať na nastavenie automatizácie, ako keby boli pripojené priamo k vašej sieti WIFI.

Inteligentná brána vyniká svojou multifunkčnosťou, pretože dokáže obsluhovať nielen všetky zariadenia podporujúce protokol Zigbee, ale aj komunikačné protokoly Bluetooth (BLE a SigMesh). Ak k tomu pridáte jednoduchú inštaláciu a nízku spotrebu energie všetkých pripojených snímačov a zariadení Zigbee, získate neoceniteľného inteligentného pomocníka do vašej domácnosti .

 

GoSmart Home Bezdrôtový batériový videozvonček IP-09D s Wi-Fi a solárnym panelom

Ako zostať v spojení so svojím domovom a chrániť svoj majetok? S inteligentným zvončekom IP-09D zo série EMOS GoSmart budete mať neustály prehľad o tom, čo sa deje pred vašimi dverami.

Vďaka obojsmernej hlasovej komunikácii môžete komunikovať s vítanými aj neželanými návštevníkmi, aj keď ste mimo domova. Upozornenia odoslané na váš mobilný telefón vás budú informovať o zistenom pohybe za dverami.

Pokročilou funkciou je možnosť ovládania zámku dverí z mobilnej aplikácie, ktorú využijete najmä vtedy, keď potrebujete odomknúť alebo zamknúť dvere počas vašej neprítomnosti.

Vďaka viacerým možnostiam napájania je zvonček IP-09D ideálny na miesta, kde nemôžete použiť existujúcu kabeláž.

 

Rotačná detská pestúnka GoSmart IP-500 GUARD s monitorom a Wi-Fi

Chcete byť so svojím dieťaťom, aj keď mu nemôžete byť nablízku? Potrebujete mať prehľad o tom, čo sa deje v detskej izbe , a uistiť sa, že je vaše dieťa v poriadku? Inteligentná detská pestúnka IP-500 GUARD to všetko urobí za vás vďaka svojim moderným funkciám a roztomilému dizajnu, ktorý si vaše deti zamilujú.

Vďaka vysokokvalitnému obrazu a zvuku prenášanému do mobilného telefónu a priloženému LCD monitoru získate dokonalý prehľad o každom šuchote v detskej izbe.

Pokročilé rozpoznávanie pohybu a inteligentná detekcia zvuku a plaču vás upozornia na zvýšenú aktivitu vašich detí alebo na prebudenie a plač bábätiek. Vďaka kamere možno situáciu zachrániť a predčasne prebudené dieťa opäť uspať. Na dieťa môžete prehovoriť alebo mu na diaľku pustiť jednu z uložených uspávaniek alebo čoraz obľúbenejší biely šum.

@parent